Gönül Dağı dizisinde böyle bir ayrılık yaşanmadı! Resmen ayrılıyor..

Gönül Dağı dizisinde böyle bir ayrılık yaşanmadı! Resmen ayrılıyor..

Alınan bilgiler neticesinde TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan gönül dağı dizisi bunun ile birlikte yeni bölümü ile magazin gündemine bomba gibi düştü ve işte haberin tüm detayları..

A+A-

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan gönül dağı dizisi alınan bilgiler neticesinde yeni bölümü ile ekran başındaki izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başarır iken ekran başındaki izleyiciler ise yeni bölümünde neler olacağını merak ile beklediklerini dile getirdi ve işte haberimizde sizler için derledik.

Gönül Dağı dizisi şaşırttı

Uzun süre kadroda kalacağı düşünülen Hemşire Elif’in babası yani usta oyuncu Cem Kurtoğlu artık alınan bilgiler neticesinde ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alan gönül dağı dizisinin kadrosundan ayrıldı. Bunun ile birlikte yapılan araştırmalar neticesinde Gönül Dağı dizisi ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alır iken ekran başındaki izleyiciler ise neden böyle bir ayrılığın yaşandığını merak etse de bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme gelmedi ve dizinin yeni bölümünde neler olacağı da şimdiden merak söz konusu olsa dahi fragmanında yaşanan gelişmeler ise dikkatlerden kaçmadı. Ekran başındaki izleyiciler ise şimdi merak ile Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünü beklediklerini sosyal medya hesaplarından dile getirdi.