Gönül Dağı Dizisindeki İstifa Nedeniyle Dizide Zor Anlar Yaşanacak!

Gönül Dağı Dizisindeki İstifa Nedeniyle Dizide Zor Anlar Yaşanacak!

Gönül Dağı dizisinin istifa olayları büyük yankı getirecek. Öte yandan dizide Erkan'ın asansörde mahsur kalması da büyük tepki çekiyor. Bakalım Erkan kısa sürede asansörden kurtulabilecek mi? Gönül Dağı'nın yeni bölümünde istifa sahnesinin detayları merak ediliyor. İzleyiciler Mahir Bey'in bu kararının nasıl karşılayacak? Gönül Dağı yeni bölümle ilgili detaylar haberimizde.

A+A-

Gönül Dağı dizisi yeni bölümleri ile izleyicileri heyecanlandırmaya devam ediyor. Dizinin başarılı oyuncu kadrosu ile her hafta farklı bir maceraya imza atması gözlerden kaçmadı. Bu hafta ise yine hüzün dolu ve bir sonraki bölümü merak edeceğimiz anlara imza atılacak. Son zamanlarda dizide artan aşk kokusu, gittikçe bacayı sarmaya devam edecek. Reytinglerde zirveyi görmüş olan bu dizinin neden bu kadar fazla izlendiği bir kez daha ortaya çıkıyor. Her karakterin kendine özel bir hikayesi olduğu ve bu hikayeyi oldukça güzel canlandırdıkları için izleyenler adeta mest oluyor.

Gönül Dağı Dizisi İstifa ile Yıkılacak!

Gönül Dağı'nın yayınlanacak son bölümünde ise yine beklenmedik gelişmeler bizleri bekliyor. Mahir Bey'in istifa etmesi başta izleyiciler olmak üzere herkesi şaşırtacak. Sosyal medyada bu olayın sıkça tartışılacağı bir güne girdik. Diziyle ilgili her türlü gelişmede sosyal medya bir araç olarak kullanılıyor ve kullanıcılar düşüncelerini paylaşıyor.

Mahir Bey Neden İstifa Etti?

Mahir Bey'in istifası elektrik santralinin açılışıyla başladı. Her şey iyi giderken bir anda sorunlar patlak verdi ve bunun sonucunda da Mahir Bey istifa etti. Dizinin yeni bölümünde en kritik noktalardan biri olacak bu olay sonucunda diğerlerinin tepkisi de merak ediliyor.

Erkan Bulundu mu?

Erkan'ın kuyuda mahsur kalarak oldukça zor bir duruma düşmesi de izleyicilerin dikkatini çeken bir başka sahne olacak. Erkan'ı bulmak için yoğun çaba sarf edilecek. Sefer ile Zahide'nin arama çalışmaları tüm hızıyla sürerken ortaya çıkabilecek yeni sürprizlere hazırlıklı olmak gerekiyor. Gönül Dağı yine bildiğimiz gibi heyecan dolu sahneleriyle ekranlarda olacak. Dizinin bu hafta da reyting sıralamalarında ilk 3'ü göreceği tahmin ediliyor.