Gönül Dağı Dizisinden Başrol Oyuncusu Ayrıldı! Ünlü Oyuncu Gönül Dağını Terk Etti

Gönül Dağı Dizisinden Başrol Oyuncusu Ayrıldı! Ünlü Oyuncu Gönül Dağını Terk Etti

Gönül Dağı dizisinin başrol karakterlerinden olan Dilek zamansız bir şekilde projeye veda ediyor. Dizinin sevilen karakterlinden olan Dilek yeni bölümde Gedelli Kasabası'nı tamamen terk edecek. Bu sayede senaryoda tamamen büyük bir değişikliği uğrayacak.

A+A-

Gönül Daığı dizisi başladığı günden bu yana TRT 1 ekranlarının en gözde projelerinden olmaya devam ediyor. İkinci sezonuna geçtiğimiz hafta başlayan Gönül Dağı yine Bozkırda Bir Anadolu Masalını izleyenlerine anlatmaya devam ediyor. Gönül Dağı seyircilerine göre de aldığı reytinglerin tamamını hak ediyor. Gönül Dağı'yla ilgili şimdide bir ayrılık iddiası söz konusu.

Gönül Dağı Dilek diziye veda etmeye hazırlanıyor!

Gönül Dağı dizisinde oyuncu Gülsüm Ali İlhan'ın canlandırdığı Dilek karakteri dizinin en çok sevilen parçalarından biri. Taner'in çocukluk aşkı olan Dilek'le aşkı dizinin en dikkat çeken tarafı. Ama gelecek bölümde bu aşk çok büyük zorluklar yaşamaya başlayacak. Dilek'in kaynanasına karşı büyük tepkisi ikilinin ilişkisininde sonunun gelmesine zemin hazırlayacak. Hatta bu olay sonrası Dilek'in kasabayı terk etmesi ile beraber oyuncu  Gülsüm Ali İlhan diziye veda bile edebilir.

Gönül Dağı'nda senayo çok farklı bir yere gidiyor...

Gönül Dağı dizisinde yaşanan bu olay senaryoyu tamamen değiştirecek. Dilek karakterini vedası ile Taner büyük bir hayal kırıklığına uğrarken, dizi hiç istenmeyen bir yere doğru gitse de, seyirci Gönül Dağı'ndan vazgeçeceğe benzemiyor. Dizi popülerliğini her hafta biraz daha falza arttıyor. Bakalım ilerleyen bölümlerde ne olacak ?