Gönül Dağı Dizisine Katıldığı Açıklandı! Ünlü Oyuncu Gönül Dağı'nda Yerini Aldı!

Gönül Dağı Dizisine Katıldığı Açıklandı! Ünlü Oyuncu Gönül Dağı'nda Yerini Aldı!

Gönül Dağı başrol karakteri olan Dilek'in babası rolünde oynayacak ünlü oyuncunun artık dizide oynayacağı açıklandı. Bu da senaryoyu daha çok genişlettiklerine ve yeni isimlerle diziye renk katmak istediklerine işaret ediyor. Gönül Dağı dizisine katılan oyuncu kimdir? Oyuncunun canlandıracağı karakterin adı nedir?

A+A-

Sevilen dizi Gönül Dağı'na yeni bir oyuncu katılacak. Dizideki oyuncu sayısının artması diziye olumlu bir katkı sağlayacaktır. Bu nedenle Dilek'in babası rolünü canlandıracak ismin yakın zamanda Gönül Dağı'nda gözükmesi bekleniyor.

Oyuncu Gönül Dağı'na Katıldı!

Dilek'in babası rolünde oynayacak ismin kim olduğu belli oldu. Ergun Kuyucu'nun bu rolde oynaması ile dizide dengeler değişebilir. Başarılı ismin daha önce yer aldığı dizi ve filmler dikkate alındığında bu transferin ne kadar isabetli olduğunu görüyoruz.

Ergun Kuyucu Hangi Karakteri Canlandıracak?

Gönül Dağı dizisinde Ergun Kuyucu'nun rolü de kesinleşti. Dizide Ali karakterine hayat verecek. Bu da demek oluyor ki Dilek'in babası olan Ali artık dizide boy gösterecek. Bakalım Taner ile olan ilişkisi nasıl ilerleyecek. İkilinin arası ne kadar iyi olursa Taner ve Dilek ilişkisi de bundan etkilenecektir.

Son zamanlarda dizinin çeşitli virüs vakaları nedeniyle çekime ara vermesi dizi gündemine damgasını vurmuştu. Ancak her şey kontrol altına alındı ve bundan sonraki süreçte herkes dizinin devamlılığını bekliyor. Diğer diziler de virüs vakalarından etkilenmişti. Kısa süreli aralardan sonra yayın hayatlarına devam ediyorlar.