Gönül Dağı Dizisine Ünlü Oyuncu Veda Etti! Gönül Dağı'nın Reytingleri Eriyebilir..

Gönül Dağı Dizisine Ünlü Oyuncu Veda Etti! Gönül Dağı'nın Reytingleri Eriyebilir..

Gönül Dağı'nda korona virüsün etkileri nedeniyle pek çok set çalışanı ve oyuncunun virüse yakalandığı açıklanmıştı. Bu gelişmelerden kısa bir süre sonra Selami karakterini canlandıran Eser Eyüpoğlu'na da virüs bulaştı. Selami Gönül Dağı'na Veda Edecek mi? Gönül Dağı dizisi reyting durumu ne durumda?

A+A-

Gönül Dağı dizisinde virüs vakaları oldukça fazla artmıştı. Dizinin seyrini ve yayın sıklığını da etkileyen bu durum sonucunda yeni bir haber daha geldi. Ünlü oyuncunun da virüse yakalandığı açıklandı. Korona bulaşan oyuncular kervanına bir isim daha eklendi. Bu gelişmeyle beraber Gönül Dağı dizisinin ne zaman devam edeceği merak konusu oldu. Gönül Dağı dizisi yayın hayatına son verecek mi?

Gönül Dağı Selami Virüse Yakalandı!

Gönül Dağı dizisinde Selami karakterini canlandıran Eser Eyüboğlu, korona virüse yakalandı. Virüse yakalandıktan sonraki süreçte ise karantinaya alınan ünlü oyuncunun bir otelde kaldığı belirtiliyor. Karantina süresi boyunca da dizi çekimlerinde yer alamayacak. Dizinin reytingleri bu kadar yüksek iken karşılaştığı sağlık sorunları dizinin devam etmesinin önüne engel olarak çıkıyor.

eser-eyuboylu-2.jpg

Gönül Dağı Dizisi Selami Diziden Ayrılacak mı?

Gönül Dağı dizisinde Selami'nin diziden ayrılma ihtimali söz konusu. Korona virüse yakalandıktan sonra karantinaya alınan ünlü ismin ortalama bir iki hafta kadar diziden uzak kalması bekleniyor. Ancak karantina süresi bittikten ve virüs testi negatif çıktıktan sonra tekrar Gönül Dağı dizisinde kendisini görebiliriz. Gönül Dağı'nda yaşanan toplu vaka olayları sonrasında dizi çekimlere bir müddet ara vermişti.