Gönül Dağı Dizisinin Cemile'sinden Çok Samimi Açıklamalar! Hayranlarını Şaşırttı..

Gönül Dağı Dizisinin Cemile'sinden Çok Samimi Açıklamalar! Hayranlarını Şaşırttı..

TRT 1 ekranlarının Gönül Dağı dizisinin en çok dikkat çeken karakterlerinden biri olan Cemile'yi canlandıran Nazlı Pınar Kaya konuk olduğu bir dergide kendisine sorulan soruları çok samimi bir şekilde cevapladı. Gelen cevaplar hayranlarını bile şaşırttı.

A+A-

Gönül Dağı dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan Cemile karakterini canlandıran, son zamanlarda ki performansı ile dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Nazlı Pınar Kaya konuk olduğu bir dergide  kendisine gelen soruları çok samimi bir şekilde cevapladı. Yayın hayatına yaz arası veren projenin sevilen karakteri hakkında ki tüm merak edilenleri cevaplamış oldu.

Nazlı Pınar Kaya Cemile'yi anlattı..

” Cemile’yi tam bir Anadolu kadını olarak tanımlıyorum. Çok küçük yaşta annesini kaybetmesine rağmen hayatta çok güçlü duran bir kadın, içinde hiç kötü his barındıramayan bir karakter. Cemile, sevdiklerinin en büyük destekçisi. Cemile ile en çok hayat enerjimizi benzetiyorum ne olursa olsun güçlü durmaya, bir şekilde hayata güzel yönlerinden bakmaya çalışıyoruz.”

Oyuncu Gönül Dağı'nın çekildiği Eskişehir'in setinde ki yaşadığı anları da anlattı..

“Set, sahne hep evim gibi oluyor. Hayatı bir yolculuk olarak görüyorum ve oyunculuk yaparken başka bir karakterle tanışmak onun yolculuğuna eşlik etmek demek. Yaşadıklarını, duygularını ve düşüncelerini anlamaya çalışmak zor ama bir o kadar da keyifli”