Gönül Dağı Dizisinin Neden Fişi Çekildiği Belli Oldu! Gönül Dağı Resmen Final Yapıyor..

Gönül Dağı Dizisinin Neden Fişi Çekildiği Belli Oldu! Gönül Dağı Resmen Final Yapıyor..

TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Gönül Dağı'nda izleyiciyi çileden çıkaran gelişmeler yaşanıyor. Gönül Dağı dizisinin final yapma kararı sonrası izleyiciler TRT 1 ve yapımcıya sosyal medyadan mesajlar göndermeye başladı. detaylar haberimizde..

A+A-

Dizi yayınlandığı andan itibaren izleyicilerin gönüllerini kazanmayı başarmıştı. Üstelik dizi bunu reytinglerde de görüyordu. Her cumartesi reytinglerde birincilikleri almayı başaran dizi, sosyal medyanın da gündeminde kendine yer buluyordu.

Gönül Dağı dizisi gerek samimiyeti ve gerekse aile dizisi olması sebebiyle izleyicileri ekran başına çekmeyi başarmıştı. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yerini alan Gönül Dağı, 30. bölümü ile ekranlara ara verecek. Yeni bölümde Gedelli'de yılın düğünü evveli beklenmedik sürprizler izleyici karşısında yerini alacak.

Gönül Dağı Dizisinde İki Sürpriz Bir Arada!

Bu arada dizi ile ilgili yeni gelişmelerde gündemde yer almakta. Köprü Film imzası taşımakta olan dizi, bu hafta ekranlara veda edecek. Dizi hayranları da bu habere üzülmekte. Ancak yaşanan yeni bir gelişme ile birlikte dizi hayranlarına müjde haber de gecikmedi. Birsen Altuntaş'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalara göre; Gönül Dağı dizisinin kurban bayramına özel bir bölümünün çekileceği bilgisi geldi.

Diziye ayrıca bu özel bölümde başarılı ve usta oyuncu Zerrin Sümer'in konuk olması bekleniyor. Başrollerinde Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın yerlerini aldıkları dizinin diğer oyuncuları arasında; Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Ruhi Sarı, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Utku Ateş, Cemre Melis Çınar, Ergun Kuyucu ve Zümre Meğreli gibi başarılı isimler de yerlerini almakta.

Dizi bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümüyle birlikte sezon finali yapacak.