Gönül Dağı Oyuncusu Arap Atı Gibi Açıldı! Başrollere Meydan Okuyor..

Gönül Dağı Oyuncusu Arap Atı Gibi Açıldı! Başrollere Meydan Okuyor..

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinin bir oyuncusu var ki, son zamlarda tüm dikkatleri üstüne çekmeye başladı. Başarılı oyuncu nerdeyse başrolleri bile geride bıraktı. İşte Gönül Dağı dizisinin parlayan yıldızı..

A+A-

Gönül Dağı sezonu yeni sezonda da seyirciler tarafından çok büyük ilgi ve alaka görmeye devam ediyor. Cumartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı'nın son zamanlarda parlayan bir yıldızı var. Dizinin başrollerini bile geride bırakan bu karakteri hikayesi neredeyse Taner, Dilek aşkından bile daha çok konuşulur hale geldi.

Gönül Dağı'nın yeni yıldızı Kellerin Rıfat..

Gönül Dağı dizisinin ilk sezonda kendini gösteremese de, bu sezon bir yıldız gibi parlayan karakteri Kellerin Rıfat masum aşkıyla beraber izleyenlere çok duygusal anlar yaşatıyor. Başarılı projenin yetenekli oyuncusu Hüseyin Sevimli 1987 doğumlu genç bir oyuncu. Dizinin başrollerini bile geride bırakan Kellerin Rıfat'ın çok yakın zamanda daha büyük bir ilgi görmesi bekleniyor.

Gönül Dağı'nda her şey yolunda...

Şimdilerde Gönül Dağı'nda her şey yolunda. Dizi sezon başlarında biraz reyting kaybı yaşasa da, bu kaybı çok çabuk bir şekilde toparlamayı başardı. Dizi yeniden reyting listelerinin zirvesinde yer alarak, rakiplerini geride bırakmayı başardı. Gönül Dağı yeni sezona tüm hızı ve heyecanı ile devam ediyor.