Gönül Dağı Seyircisi İsyanlarda! Senaryoda Hatalar Görünmeye Başladı..

Gönül Dağı Seyircisi İsyanlarda! Senaryoda Hatalar Görünmeye Başladı..

Geçen akşam yeni bölümüyle ekrana gelen Gönül Dağı dizisi, seyircileri tarafından çok şikayet edildi. Dizinin seyircileri senaryonun gidişatında hatalar olduğunu belirterek, sosyal medyadan tepkilerini dile getirdi.

A+A-

Gönül Dağı dizisi geçen akşamda yine çok merak edilen bir bölümle sevenlerinin karşısına çıktı. Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir ilgiyle izlenen Gönül Dağı dizisiyle ilgili son zamanlarda bazı problemler baş gösterdi. Seyircilerde gördükleri bu problemleri sosyal medyadan isyan ederek tepki gösterdi.

Gönül Dağı seyircisi sonunda isyan etti!

Gönül Dağı seyircisi dizinin senaryosunun gidişatında hatalar olduklarını belirterek, ilk sezonunun daha güzel olduğunu dile getiriyor. Dizide yaşanan Ramazan ve Asuman aşkının birdenbire kaybolması, ikilinin ufak sebeplerden dolayı birbirine küsmesi ve bu aşkın sona ermesi seyirciye mantıksız geldi. Seyirci Asuman ve Ramazan aşkının devam etmesi gerektiğini savunurken, aynı zamanda Taner ve Dilek aşkının da git gide azalmasına tepki gösterdiler. Seyirci her şeyin ilk sezonda ki gibi mantıklı ve yolunda gitmek istediklerini paylaştı.

Gönül Dağı'nda bundan sonra ne olacak ?

Gönül Dağı dizisinde bundan sonra ki gidişatın nasıl olacağı bilinmese de, senaryonun seyircilerin isteğine göre şekillenmesi bekleniyor. Dizi yetkilileri tarafından bu yorumlar dikkate alınırsa Gönül Dağı çiftlerinin aşklarına devam edeceği ve her şeyin yolunda gitmesi bekleniyor.