Gönül Dağı Toparlanamadı! Kardeşlerim Reytinglerde Yine Atakta..

Gönül Dağı Toparlanamadı! Kardeşlerim Reytinglerde Yine Atakta..

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi ile ATV ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkan Kardeşlerim arasında geçtiğimiz akşam yine bir reyting yarışı yaşandı. Kazanan isim ise bu hafta da Kardeşlerim oldu. Gönül Dağı hayranları bu sonuçlara anlam veremedi

A+A-

Gönül Dağı dizisi reytinglerde istediği başarıyı yakalayamadı..

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi açıklanan reyting sonuçlarına göre  TOTAL kategorisinde zirveyi kaptırdı. Dizi AB ve ABC kategorilerinde birinci olsa da, uzun bir zamandır ,TOTAL'de ki yerini tekrar alamıyor. Sabah saatlerinden belli olan sonuçlara göre Kardeşlerim bu hafta da reytinglerde Gönül Dağı'nı geçerek büyük bir başarı elde etti.

Zirvede yer alan kim?

TRT 1 ekranlarının sezona damgasını vuran projesinin birkaç haftadır reytinglerde TOTAL sıralamada birinciliği kaybetmesine kimse anlam veremedi. Bu sonuçların asıl sebebinin Gönül Dağı'nın reytinglerinin azalması yüzünden olmadığı, Kardeşlerim dizisinin büyük bir atağa geçmesinden olduğu tahmin ediliyor. Yani zannedildiği gibi Gönül Dağı'nın reytingleri git gide azalmıyor, Kardeşlerim'in reytingi artıyor. Aralarında çok az bir fark bulunan ikilinin yeri hiç beklemediğimiz bir anda oynayabilir. Tabi bunu dizilerin ileri ki haftalarda yayınlanacak olan yeni bölümlerinde ki, gelişmeler belirleyecek.

Eğer Gönül Dağı yayın hayatına başladığı ilk haftalarda olduğu gibi heyecanını arttırırsa, Kardeşlerim dizisinin reyting sonuçlarında hiç şansı yok gibi gözüküyor.