Gönül Dağı Yeni Sezonunda Oyuncudan Veda! Gönül Dağı Dizisinde Oyuncu Ayrıldı

Gönül Dağı Yeni Sezonunda Oyuncudan Veda! Gönül Dağı Dizisinde Oyuncu Ayrıldı

TRT 1 Gönül Dağı dizisinde transfer gelişmeleri yaşanıyor. Hangi oyuncu diziye katılacak? Ünlü ismin diziye dönmesi beklenirken dizi içindeki bazı olaylar izleyicileri üzdü. Elif ve Serdar aşkı sona mı erecek? Utku Ateş'in diziye dönme ihtimali sorgulanıyor. İkili arasındaki son gelişmeler yayınlandı.

A+A-

Gönül Dağı'nın yeni sezon ilk bölümü yayınlandı. Dizide yaşanan gelişmelere bakılacak olursa bir oyuncunun geri dönme ihtimali maalesef bulunmuyor. Elif ve Serdar aşkının sona ermesi gündeme geldi. İkili arasındaki aşk sona mı eriyor? İzleyicilerin severek takip ettiği dizide Elif ve Serdar'ın artık birlikte olmayacağı iddia edildi.

Serdar Diziye Dönecek mi?

Cam Tavanlar dizisinde oynadıktan sonra diziye dönmesi beklenen Utku Ateş, beklenildiği üzere diziye resmi olarak dönüş yapmadı. Farklı projelerle ilgilenme ihtimali bulunuyor. Utku Ateş'in diziden ayrı hareket etmesi herkesi üzdü. Çünkü beklentiler Cam Tavanlar'ın finalinden sonra ekranlara döneceği yönündeydi. En azından ileri bölümlerde kendisini görebilirsek dizi adına büyük sürpriz olur. Elif karakterinin yalnız kalması ve dedesine onun gelip gelmeyeceğini sorması da duygulandırdı.

Gönül Dağı'na Kimler Katılacak?

Gönül Dağı dizisinin yeni sezonunda henüz farklı bir transfer ihtimali bulunmuyor. Utku Ateş dışında diziye katılması beklenen bir isim yok. Mevcut oyuncu kadrosu ile sezon sonuna kadar devam edilebilir. Yine de çeşitli sahneler için yeni isimlerle anlaşılabilir. TRT 1 dizisinin yeni bölümleri ekrana gelmeye devam edecek.