Gönül Dağı'nda Ayrılan Ayrılana! TRT 1 Dizisine Katılan Oyuncu Her Şeyi Düzeltti!

Gönül Dağı'nda Ayrılan Ayrılana! TRT 1 Dizisine Katılan Oyuncu Her Şeyi Düzeltti!

Gönül Dağı, şok edici ayrılıklarla çalkalandı. Diziden ayrılan oyuncuların yerine kimlerin geleceği merak ediliyordu. Ancak kısa süre içerisinde yapılan transferler olumlu sonuç verdi. Sevilen dizi, reytinglerde yine zirveyi gördü. Peki Gönül Dağı dizisinden kimler ayrıldı? TRT 1 dizisine katılan isim açıklandı.

A+A-

TRT 1'de yayınlanan Gönül Dağı dizisinde oyuncu ayrılıkları çok sıklaştı. Diziden ayrılanların yanı sıra katılan yeni isimler de sevindiriyor. Yeni sezonda bambaşka bir hikaye ile karşımıza çıkan dizi, başrolleri karar vermeye zorlamakta. Dilek ve Taner arasındaki aşk devam edecek mi? Dilek bu konuda bir karar vermeli ve Taner'le mi yoksa onsuz mu hayatını sürdüreceğini kararlaştırmalı. Bu esnada Gönül Dağı'ndan ayrılan oyuncular da şok etkisi yarattı.

Gönül Dağı'ndan Kim Ayrıldı?

Diziden ayrılan isimler arasında Utku Ateş bulunuyor. Başarılı oyuncu farklı projelerde yer alacağı için Serdar karakteri ile yollarını ayırdı. Onun yanı sıra Patatesci İhsan olarak bilinen ünlü oyuncu da diziden ayrıldığı öğrenildi. Fadime karakteri ile izleyicilerin beğenisini kazanan Cemre Melis Çınar da kariyerine bambaşka yapımlarda devam edecek. Üç oyuncunun diziye olan vedası Gönül Dağı'nın seyrini etkileyebilir. Ancak yine de diziye Savaşçı'dan takviye vardı.

Savaşçı Dizisinden Katıldı

Savaşçı'da oynamış olan Serkan Kuru, dizi final yaptıktan sonraki ilk projesiyle izleyici karşısına çıktı. Gönül Dağı dizisinde Doktor Kenan rolünü canlandırıyor. Böylelikle dizinin sevilen isimleri arasına girdi. Başarılı oyuncudan sonra dizinin ilerleyen bölümlerinde kimin transfer olacağı merak ediliyor. Gönül Dağı, her hafta heyecanlandıran senaryosu ile TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

ensonmedya.com