Gönül Dağı'nın Başrol Oyuncusu Kovuldu mu? Ünlü Oyuncu Az Önce Açıkladı!

Gönül Dağı'nın Başrol Oyuncusu Kovuldu mu? Ünlü Oyuncu Az Önce Açıkladı!

Gönül Dağı'ndan ayrıldığı ortaya çıkan ünlü oyuncu şok etkisi yarattı. TRT 1 dizisinde neler olduğu merak ediliyor. Oyuncu için büyük son çoktan belirlenmişti. Şimdi ise yalnızca izlemesi kaldı. Her ne kadar vedası kesinleşmese de yeni bölüm fragmanı gerekli bilgiyi bizlere verdi.

A+A-

Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü heyecanlı geçecek. Özellikle de diziden ayrılması beklenen oyuncu izleyicilerin dikkatini çekti. Peki sevilen yapımda neler yaşanıyor? TRT 1 dizisinde diziden ayrılacak oyuncunun adı belli oldu mu? Başrolde oynamasına rağmen diziye veda edecek olması şaşırttı. Bu nedenle izleyiciler güncel gelişmeleri takip ediyor.

Rıfat ve Meryem Ayrılacak!

Rıfat ve Meryem arasındaki aşk sona erecek. Meryem, gözlerini açtıktan sonra Rıfat'ı tanıyamadı ve bu durum ayrılıklarına yol açacak. Dolayısıyla dizinin yeni bölümünde en büyük ayrılıklardan biri bu olacak. Ancak oyuncu ayrılığı ise bambaşka bir gelişme. Diziden bir karakterin veda etmesi bekleniyor. Aslında uzun süredir beklenen bir şeydi fakat şimdi tamamen gerçekleşti.

Dolmuşçu Sefer Ayrılacak!

Dolmuşçu Sefer, ekranlara veda etmek için gün sayıyor. Ferdi Sancar'ın canlandırdığı karaktere ilişkin nasıl bir gelişme yaşanacak yakında belli olacak. Beyin tümörü için ameliyat geçirecek olan Sefer, duygusal bir şekilde ameliyat masasına gidecek. Başarılı oyuncunun diziden ayrılması durumunda hikayenin değişmesi bekleniyor. Zahide oldukça zor anlar yaşayacak. Gönül Dağı dizisindeki değişime hazırlanmanın vakti geldi.