Güldür Güldür 2021 - 2022 Sezonunda Kimler Katıldı? Güldür Güldür'den Ayrılan İsimler Belli Oldu!

Güldür Güldür 2021 - 2022 Sezonunda Kimler Katıldı? Güldür Güldür'den Ayrılan İsimler Belli Oldu!

Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür'ün yeni sezonuna önemli oyuncular katılacak. Ayrıca bu oyuncuların yanı sıra programdan ayrılan isimler de bulunuyor. 2021 - 2022 sezonunda Güldür Güldür programında neler olacak göreceğiz. Ali Sunal'ın sunduğu programa katılanlar ve ayrılanlar duyuruldu.

A+A-

Güldür Güldür programı, Show TV'de yayınlanan ve yıllardır seyircileri güldürmeyi başarmış bir konsept ile karşımıza çıkıyor. Komik skeçlerle beraber izleyicilerin beğenisi kazanılıyor. Önemli oyuncu kadrosu, her hafta yazdığı senaryolarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Gündeme dair çeşitli esprilerin yanı sıra farklı bakış açılarıyla ortaya çıkan komik hikayeler de bu programda yer almakta. Programdan ayrılan isimlerin yanı sıra yeni oyuncuların da programa katıldığı öğrenildi. Güldür Güldür 2021 - 2022 sezonunda kimler oynayacak?

Güldür Güldür'e Katılanlar

Güldür Güldür bu sene iki önemli oyuncuya yer verecek. Yeni isimler ilgiyle takip ediliyor. Toygan Avanoğlu ve Ayça Damgacı'nın programda oynayacağı öğrenildi. Bu gelişmeden sonra oyuncuların eski dizileri gündem oldu. Kuzey Yıldızı ile adından söz ettiren Toygan Avanoğlu, bu sezon Güldür Güldür'de yer alacak.

Güldür Güldür'den Kimler Ayrıldı?

Güldür Güldür programı, neredeyse her sezon oyuncu kaybediyor. Ünlü isimler, çeşitli projeler nedeniyle programdan ayrılmak zorunda kalıyorlar. Bu sene ayrılan oyuncular ise Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu oldu. İkilinin programa kattığı pek çok şey bulunuyor. Yeni sezonda oynamayacakları açıklandı.