Güldür Güldür Show'da Sahne Alan Skeç Ortalığı Fena Karıştırdı! Halk Çok Beğendi Ama...

Güldür Güldür Show'da Sahne Alan Skeç Ortalığı Fena Karıştırdı! Halk Çok Beğendi Ama...

Show TV'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Güldür Güldür show yine gündeme damga vurdu. Başarılı oyuncu Onur Buldu'nun canlandırdığı Bilal karakterinin sergilediği doğal gaz faturası skeci izleyenleri kahkahalara boğdu. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Show TV ekranlarında yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kıran Güldür Güldür show, doğal gaz faturası skeci ile gündeme damga vurdu. Güldür Güldür Show ekibi gündemdeki konuları skeçlerinde yer verdi. Ayrıca doğal gaz faturalarına yapılan zamlar Güldür Güldür Show'da eleştiri konusu oldu. Yetenekli oyuncu Onur Buldu'nun hayat verdiği sana telefon alacam Bilal repliği çok iyi yaparak bu defa doğal gaz faturalarına isyan etti. Bu durum izleyicileri kahkahalara boğdu.

Doğal Gaz Faturası Skeci

Gündemdeki konuları ekranlara taşıyan Güldür Güldür Show'da bu hafta yine gündemdeki bir olaya değinildi. Alınan bilgiler neticesinde artan doğal gaz faturası Güldür Güldür Show'un da espiri konusu oldu. Bu skeç karşısında eğlenceli dakikalar yaşayan İzleyiciler de doğal gaz faturası skecine tam not verdi. Doğal gaz skeci başrol oyuncusu ise Onur Buldu oldu. Yetenekli oyuncu bu skeç ile birlikte yeteneğini bir defa daha konuşturmuş oldu. Onur Buldu’ya sosyal medyadan da destek mesajları geldi.