Güzel Günler Dizisi 13. Bölümünde Neler Oldu? İşte Tüm Detaylar!

Güzel Günler Dizisi 13. Bölümünde Neler Oldu? İşte Tüm Detaylar!

Popüler dizi 'Güzel Günler'in yeni bölümü heyecanlı anlarla dolu. Selma'nın üzüntüsü, Atakan ve Altan'ın düğün telaşı ve Kıymet ile Hakim'in keyifli tekne gezisi, dizinin 13. bölümünde izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Detaylar için yazımızı okuyun.

A+A-

Show TV'nin yapımını TMC'nin, yapımcılığını ise Erol Avcı'nın üstlendiği popüler dizi 'Güzel Günler'in yeni bölümüne dair heyecanlı bir tanıtım daha yayınlandı. Bu bölümde Kıymet'in dükkanına gelen sıradışı bir hediye herkesi şaşırtırken, Hakim ve Kıymet'in keyifli tekne gezisi de izleyicilerin dikkatini çekiyor.

Kıymet ve Hakim'in Keyifli Gezisi

Güzel Günler'in son bölümünde Selma, Setrak'tan kalan kolyesinin Alya tarafından ele geçirildiğini öğrendiğinde büyük bir üzüntü yaşadı. Bu olay üzerine Mihran da annesine hesap sordu. Atakan ve Altan'ın söz yüzükleri takıldı ve Altan'ın ailesi memleketlerine geri döndü. Yeni evli çiftin nereye yerleşeceği ise merak konusu oldu.

Kıymet, Hakim'in yemeğine davet edildiğinde güzel bir akşam geçirirler fakat evden gelen haber yemeğin kısa sürmesine neden olur. Selma'nın kalbini kazanmak için çabalayan Mihran, Füsun'dan yardım istedi. Bu sırada mücevherciler balosundan haberdar olan Füsun, Selma'yı da ikna ederek baloya Cihangir ve Mihran'la birlikte gitmeye karar verir.

Ancak, Mihran annesinin rahatsızlandığını öğrenince hemen eve dönmek zorunda kaldı. Saliha ise sonunda Kıymet'e Selma'ya olan öfkesinin sebebini anlatarak geçmişle ilgili sır perdesini araladı.

Oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak, Yıldıray Şahinler, Seray Gözler, Oya İloğulları, Orkuncan İzan ve Duygu Köse'nin yer aldığı 'Güzel Günler'in yönetmenliğini Osman Taşçı üstlenirken senaryo Selin Tunç imzasını taşıyor.

5 Mart Pazar akşamı saat 20:00'da Show TV'de yayınlanacak olan 'Güzel Günler' dizisinin 13. bölümü izleyicileri yine ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Dizinin bu bölümünde yaşanan olaylar, her zamanki gibi sürükleyici bir şekilde anlatılacak.