Güzel Oyuncu Uzun Zaman Sonra Yeniden Ekranlarda! Bu Dizi Çok Konuşulur..

Güzel Oyuncu Uzun Zaman Sonra Yeniden Ekranlarda! Bu Dizi Çok Konuşulur..

Şimdiye kadar birçok dizi, film ve farklı projelerde yer alan ülkemizin en çok tanınan kadın oyuncularından olan Aslı Enver çok uzun bir zamandır herhangi bir proje ile karşımıza çıkmıyordu. Oyuncunun hayranları merakla yeni bir proje beklerken, ilk müjde yeni geldi.

A+A-

Son  olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisinde gördüğümüz başarılı oyuncu Aslı Enver hala ülkemizin en çok sevilen ve konuşulan kadın oyuncuları arasında bulunuyor. Oyuncu yukarıda da belirttiğimiz gibi son olarak Babil dizisi ile karşımıza çıkmış bu projenin ardından uzun bir zaman boyunca ekranlarda yer almamıştı. Oyuncunun hayranları tarafından merakla beklenen haber geldi. Enver'in yeni projesine ait yeni detaylar paylaşıldı.

Aslı Enver'in yeni projesi belli oldu mu?

Oyuncu uzun bir aranın Türk televizyonlarında uyarlama olacağı öğrenilen yeni bir dizi ile girmeye hazırlanıyor. Farklı ülkelerde yayınlanan bir dizinin Türk uyarlamasında başrol olması için kendisi ile görüşüldüğü öğrenildi. Bu konuda tam olarak net bir bilgi verilmese de , transferin gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Aslı Enver'in yeni dizisinin adı ne olacak ?

Aslı Enver'in yeni dizisinin açıklandı. Dizinin adı son gelen bilgilere göre Skandal olacak. Projenin sahibinin ise Limon Film olduğu konuşuluyor. Dizinin kadrosu henüz tamamlanıp, kesinleşmediği için şimdilik herhangi bir yayın tarihi vermek, ya da tahminde bulunmak mümkün değil. Bu konuda merak edilen bilgilerin yakında oyuncunun hayranları ile paylaşılması bekleniyor.