Hadise Hamile İddiaları Yalan Çıktı! Hadise Neden Evlenmekten Vazgeçti?

Hadise Hamile İddiaları Yalan Çıktı! Hadise Neden Evlenmekten Vazgeçti?

Hadise, evlilik için harekete geçti. Mehmet Dinçerler ile ikili arasındaki evlilik kararına ilişkin bazı iddialarda da bulunuldu. Hadise neden yaz ayında evlenmek istiyor? Hadise'nin hamile olduğu ve çocuk beklediği belirtiliyor. Ünlü sanatçıdan gelen açıklama herkesi şaşırttı...

A+A-

Hadise, gündeme bomba gibi düşen haberler için açıklamada bulundu. Mehmet Dinçerler ile yaz aylarında evleneceği konuşuluyor. Tüm bu gelişmelerin yanı sıra ikili hakkında ortay atılan iddialara ilişkin bazı gelişmeler yaşandı. Peki Hadise gerçekten hamile mi? Bir an önce evlenecekleri konuşulmaktaydı. Bu nedenle iddiaların sonu da gelmek bilmedi.

Hadise Hamile mi?

Hadise, yaptığı açıklama ile hamile olmadığını duyurdu. Ünlü şarkıcının alelacele evlenmeyeceği ikilinin ortak kararı sonucu bu kararın verildiği belirtildi. Dolayısıyla Hadise ve Mehmet Dinçerler arasında yaşanan ilişki hakkında soru işaretleri ortadan kalktı.

Evlenmelerine Çok Az Kaldı!

Öte yandan Hadise'yi ilk defa evli halde görmemize sayılı zaman kaldı. İkili arasındaki bu güzel gelişmeler hayranlarını da mutlu ediyor. Şarkıcıyı takip eden milyonlar, bu gelişmeden fazlasıyla memnun. Bakalım düğün tarihleri yakın bir zamanda açıklanacak mı hep birlikte göreceğiz. Son zamanlara damgasını vuran ikilinin ilişkisi daha çok konuşulacak gibi duruyor.