Hadise Sütyensiz Dans Etti! İkinci Gülşen Vakası Ortaya Çıktı

Hadise Sütyensiz Dans Etti! İkinci Gülşen Vakası Ortaya Çıktı

Ünlü şarkıcı Hadise, özel hayatıyla olduğu kadar cesur danslarıyla da gündemden düşmek bilmiyor. Son paylaşımında iç çamaşırsız yaptığı dansıyla dikkatleri üzerine çeken Hadise, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 2023 yılının ilk 6 ayında yaşadıklarını içeren bir videoyu takipçileriyle paylaşan Hadise, cesur dansıyla olay oldu.

A+A-

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Hadise, videoda yaptırdığı dövme, ev hali, tatilden kareler ve aldığı ödülle birlikte dans ettiği anları da paylaştı. Özellikle iç çamaşırsız dansı, kullanıcıların dikkatini çekti ve kısa sürede viral oldu. Hadise'nin dans performansı, sosyal medyada "Videoda kalbim duracaktı" şeklinde yorumlar alırken, paylaşımı 150 binden fazla kişi tarafından izlendi ve beğeni yağmuruna tutuldu.

hadise-ic-camasirsiz-dans-etti.jpg

HADİSE KİMDİR

Hadise, 1985 yılında Belçika'da doğmuş ve müziğe olan tutkusunu keşfettikten sonra kariyerine odaklanmıştır. Popüler müzik yarışması "Idool"e katılan Hadise, finale kalamasa da birçok yapımcının dikkatini çekmeyi başarmıştır. 2Brains şirketiyle anlaşma yaparak müzik çalışmalarına başlamış ve başarılı bir çıkış yapmıştır.

Hadise'nin cesur dans performansı ve paylaşımları, hayranlarının ilgisini her zaman üzerine çekmeyi başarıyor. Özel hayatıyla ve sahne performanslarıyla sürekli olarak gündemde kalan Hadise, müzik kariyerine olan tutkusu ve cesur duruşuyla adından söz ettirmeye devam ediyor.