Hadise Yeni Aşka Yelken Açtı! Hadise Kiminle El Ele Göz Göze Yakalandı…

Hadise Yeni Aşka Yelken Açtı! Hadise Kiminle El Ele Göz Göze Yakalandı…

Geçtiğimiz haftalarda ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım çifti yeni aşklara yelken açtılar. Bir küs bir barış olan çift ilişkilerini geçtiğimiz günlerde bitirdiklerini açıkladı. Herkesin tekrardan barışacaklarını düşündüğü ikili Hadise’nin Kaan Yıldırımın eşyalarını göndermesiyle birlikte düşünceleri boşa çıktı. İkili şimdilerde ise yeni aşkları ile gündemden düşmüyor. Bakın Hadise ve Kaan Yıldırım çifti kimlerle görüntülendi…

A+A-

Haklarında evlilik dedikoduları çıkan çift sürpriz bir şekilde ayrıldıklarını açıklamışlardı. Ayrılıklarının arkasından ihanet iddiaları ortaya atıldı. Bu iddialara daha fazla dayanamayan Kaan Yıldırım ise iddiaları kesin bir şekilde yalanladı. Şimdi ise magazin dünyasına bomba gibi düşen bir haber geldi. Kaan Yıldırım ve Çağla Şıkel’in ilişki yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Bu olay karşısında sessiz kalan Hadise öyle bir şey yaptı ki kimse inanamadı.

Hadise’nin Yeni Sevgilisi Kim…

Kaan Yıldırım haberlerinden sonra Hadise’nin yeni sevgilisi magazin dünyasını karıştırdı. Gloria Jean's Coffees'in sahibi Mehmet Dinçerler ile el ele yakalandı. Hadise eski aşkını 25 günde unuttu. Yeni sevgilisiyle birlikte Bodrum’da objektiflere yakalanan ünlü sanatçı uzun bir süre daha sosyal medyayı karıştıracak gibi duruyor. Peki Hadise’nin yeni sevgilisi kimdir? Ne iş yapar?

Hadise’nin Yeni Sevgilisi Mehmet Dinçerler…

Hacı Sayid baklavalarının sahibi Burhan Dinçerler’in oğludur. Babasının 2012 yılında satın almış olduğu Jeans Coffees’de CEO olarak görev alıyor. Mehmet Dinçerler bugüne kadar 62 şube açtı ve Gloria Jeans’ı yeniden canlandırdı.

Etiketler : ,