Hadise’den Tatil Paylaşımı! Hadise’yi Gören Kaan Yıldırımı Şimdi Çıldıracak…

Hadise’den Tatil Paylaşımı! Hadise’yi Gören Kaan Yıldırımı Şimdi Çıldıracak…

Ünlü şarkıcıdan olay paylaşımlar Hadise tatil pozları ile sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Güzel sanatçı kısa bir süre önce sevgilisinden ayrılmıştı. Ayrılık haberleri ile magazin dünyasının sallayan Hadise bu kez paylaşımları ile olay oldu. Hadise’nin olay paylaşımları ne? Sosyal medya neden Hadisenin paylaşımları için nispet yapıyor dedi. Hepsi ve daha fazlasıyla…

A+A-

Her paylaştığı her yaptığı olay olan Hadise yine olay olmaya geliyor. En son TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda oturan Hadise şarkıları ile fiziği ile birçok hayranını kendine hayran bırakıyor. Acun Medya’nın dijital kanalı Exxen’de O Ses Türkiye Rap yarışmasında yer alan Hadise yarışmanın bitmesiyle birlikte tatile çıktı.

Hadise Tatilde!

Güzel sanatçı çıkmış olduğu tatilden paylaşımlar yapmayı ihmal etmedi. Güzel fiziği ile birçok kişiye nispet yapan Hadise rakiplerinin gözünü korkuttu. Sosyal medya üzerinden üç paylaşım yapan ünlü güzel tercih etmiş olduğu derin dekolteli bikini takımı ile hayranlarını hayran bıraktı. Sosyal medyayı sallayan paylaşımı ile gündem olurken aynı zamanda birilerine nispet yapıyor yorumları gelmeye başladı.

Hadise Kime Nispet Yapıyor…

Kısa bir süre önce Kaan Yıldırım ile yollarını ayıran ünlü güzel yeni şarkısı “Hay Hay” ile dikkatleri üzerine çekmişti. Şarkının sözleri ise Kaan Yıldırıma gönderme olarak yorumlanmıştı. Şimdi ise çıkmış olduğu tatilde yapmış olduğu paylaşımlar ile birçok kişiyi kendine hayran bıraktı. Yaptığı paylaşım ise sosyal medyada Kaan’a nispet olarak yapıyor şeklinde yorumlandı.

Etiketler :