Hadise’nin Dövmesi Evlilik İşareti mi

Hadise’nin Dövmesi Evlilik İşareti mi

Ünlü ve güzel şarkıcı Hadise ile yakışıklı ve başarılı oyuncu Kaan Yıldırım’in aşkları doludizgin devam ediyor. İkilinin aşkı artık magazin haberlerinde sık sık gündem olmaya başladı. Bir ayrılıp bir barışan çiftle ilgili evlilik haberlerinin çıkmasında Hadise’nin koluna yaptırdığı dövmenin etkili olduğu söyleniyor.

A+A-

Evlilik öncesinde Hadise’nin sevgilisinin adını koluna kazdırdığı görüldü. 35 yaşındaki Hadise’nin kendinden 1 yaş küçük 34 yaşındaki Kaan Yıldırım ile uzun süredir aşk yaşadığı biliniyor. 2009 yılında yapılan Eurovision Şarkı Yarışmasına ülkemiz adına katılan ve O Ses Türkiye programının jürisi olan Hadise sevgilinin adını koluna kazdırarak evlilik haberlerinin çıkmasına sebep oldu. İkilinin çok büyük bir aşk yaşadıkları ve Çeşme’de bir ev aldıkları ortaya çıktı.

Hadise Büyük Aşkını Koluna Kazıdı

Aşk kadını olarak bilinen ve uzun yıllar doğru aşkı bulmak için çabalayan Hadise sonunda bu büyük aşkı buldu. Yakınları Hadise ve Kaan’ın evlilik yolunda ilerlediklerini söylüyor. Hadise’nin bu büyük aşkını koluna kazıttığı gözlerden kaçmadı. Instagram paylaşımında Hadise’nin kolun K ve H harflerini yazdırdığı görüldü.

Bu paylaşımda görülen dövme ile birlikte ikilinin artık evliliğe çok yakın oldukları haberleri de magazin haberleri arasında sıkça yer almaya başladı. İkilinin arasında yaş farkı olduğu ifade edilse de ikilinin arasında sadece 1 yaş fark olduğu ifade edildi. Hadise’nin dövme yaptırması evliliğin kesin olduğu şeklinde yorumlandı. Çiftin yaza doğru evleneceği de çıkan haberler arasında yer alıyor.

Etiketler :