Hakan Taşıyan’dan Üzüntü Verici Haber Geldi!

Hakan Taşıyan’dan Üzüntü Verici Haber Geldi!

Geniş bir hayran kitlesi bulunan şarkıcılar arasında yer alan Hakan Taşıyan’dan hayranlarını çok üzen bir haber var! Bilindiği üzere yaklaşık olarak 4 ay öncesinde hastaneye kaldırılan Taşıyan’ın sağlık durumunun kötüye gittiği ifade ediliyor! Bu noktada Taşıyan’ın hem karaciğer hem de böbreklerinde sorun olduğu da belirtiliyor! İşte ayrıntılar!

A+A-

Böbrek ve Karaciğer Nakli Olması Gerekiyor!

Yakın zamanda sosyal ağlar üzerinden yapılan açıklamada Hakan Taşıyan’ın 4 aydan bu tarafa hastanede tedavi altında olduğu ifade edilmişti. Bu kapsamda ünlü şarkıcının hem böbreklerinde hem de karaciğerinde sorun olduğu da belirtilmişti. Edinilen yeni bilgilere göre Hakan Taşıyan’ın hastalığında ciddi durumun mevcut olduğu vurgulanıyor. Özellikle Taşıyan’ın acil bir şekilde karaciğer nakliye ihtiyaç duyduğu da ifade ediliyor!

Hakan Taşıyan’a ait olan sosyal medya hesabından açılanan bilgilere göre yetenekli şarkıcıya acil bir şekilde karaciğer nakli yapılması gerekiyor. Durumu kritik olan şarkıcının böbrek nakli olması gerektiği de ifade ediyor. Öte yandan böbrek nakli için uygun donörün de bulunduğu belirtildi. Böbrek nakli için uygun olan donörün kız kardeşi olduğu da ifade ediliyor.

Öte yandan yapılan araştırmalar sonucunda uygun karaciğerin yakın akrabalarda bulunmadığı da belirtildi. Ünlü şarkıcının sağlık açısından ciddiyetini koruduğunun altı çizilirken; uygun bir karaciğerin bulunarak nakil yaptırmanın da şart olduğu ifade ediliyor! Yetenekli sesin sağlık durumunun nasıl olacağı da merak ediliyor!

Etiketler :