Hakim Dizisi 2 Ayrı Haberi Erken Duyurdu! Hakim Dizisinin Başlama Tarihi ile Ayrılan Oyuncu Belli Oldu!

Hakim Dizisi 2 Ayrı Haberi Erken Duyurdu! Hakim Dizisinin Başlama Tarihi ile Ayrılan Oyuncu Belli Oldu!

ATV'de yayınlanacak olan Hakim dizisinden iki başrol oyuncusu ayrıldı. Yerine kimlerin geldiği merak ediliyordu. Hakim dizisi oyuncu kadrosundaki gelişme sonrasında oyuncu değişimi dikkat çekti. İşte herkesin merakla beklediği oyuncu kadrosundaki değişime dair son detaylar...

A+A-

Hakim dizisi oyuncu kadrosuna katılan ünlü oyuncu adından söz ettirdi. Ancak onun katılmasıyla birlikte diziden bir ismin ayrılacağı vurgulandı. Ekranlara kimin veda edeceği şimdiden merak ediliyor. ATV dizisi, yakında yayın hayatına başlamak üzere. Dizide yaşanan gelişmelere bakıldığında pek çok kişi olumlu bir izlenim aldıklarını vurguluyor. Belki de reyting rekorları kıracak olan bu dizi, büyük dikkat çekmekte.

Burak Dakak Diziden Ayrıldı!

Başarılı oyuncu Burak Dakak, dizi çekim saatlerinin tiyatro programına uymaması nedeniyle diziden ayrıldı. Dolayısıyla yerine başka bir ismin gelmesi konusunda anlaşma sağlandı. Fatih Berk Şahin'in diziye katıldığı öğrenildi. Genç oyuncu kariyerine bu dizide devam edecek. Üstelik İlayda Alişan da diziden ayrıldı. Oyuncunun vedası sonrasında diziye 23 yaşındaki Eslem Akar geldi.

Başrolde Önemli İsimler Oynayacak

Hakim dizisine damgasını vurmasını beklediğimizi isimler Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan ve Yurdaer Okur için her şey yolunda. ATV dizisi yakında yayın hayatına başlayacak. Oyuncu kadrosundaki gelişmeler net bir şekilde oturtulduğunda çekimlere start verilecektir.