Halkbank'ın Müşterilere Sunduğu Özel Faizsiz 850.000 TL Konut Kredisi Kampanyası! Başvuru Şartları Neler?

Halkbank'ın Müşterilere Sunduğu Özel Faizsiz 850.000 TL Konut Kredisi Kampanyası! Başvuru Şartları Neler?

Halkbank'ın cazip konut kredisi kampanyası ile ev sahibi olun! 120 ay geri ödeme fırsatı ve düşük faiz oranlarıyla ev hayalinizi gerçekleştirin. Detaylar için Halkbank'ı ziyaret edin.

A+A-

Halkbank, krediye erişimin kısıtlı olduğu bu zorlu dönemlerde müşterilerine önemli bir avantaj sunan sıra dışı bir konut kredisi kampanyası başlattı. Bankanın belirttiğine göre bu kampanya ile 120 ay geri ödemeli konut kredisi kullanılabiliyor. Halkbank'ın bu cazip konut kredisi kampanyasına ilişkin tüm detaylar haberimizde...

papara.jpg

Kampanya Detayları

Ev almak için konut kredisine başvurmak isteyenler ilk olarak kamu bankalarını tercih ediyorlar. Faizlerin ve ev fiyatlarının arttığı bugünler Halkbank güzel bir konut kredisi kampanyası ile karşınızda. İşte tüm detaylar.

Halkbank’tan Büyük Destek

Halkbank, konut kredisi kullanmak isteyenler için cazip bir fırsat sunuyor. Banka, geçtiğimiz günlerde resmi internet sitesinde duyurduğu konut kredisi kampanyası, 120 aya uzayan geri ödeme süresiyle büyük ilgi gördü. Kampanya kapsamında, ev satın almak ya da evini yenilemek isteyen müşteriler uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçeneklerinden yararlanarak ev sahibi olmayı sorunsuz bir deneyim haline getirebiliyor.

para-003.jpg

Halkbank Kredi Faizleri

Konut kredisi almanın giderek zorlaştığı bu dönemde Halkbank, heyecan verici yeni bir konut kredisi kampanyası başlattı. Bu girişim, 120 aya yayılan esnek ödeme koşullarının yanı sıra 850 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunarak bireylerin ev satın alma arayışlarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Halkbank bu kampanya kapsamında konut kredisi faiz oranını aylık yüzde 3,5 olarak belirledi. Buna göre 850 bin TL kredi kullanan müşterilerin aylık 30 bin 237 TL taksit ödemesi ve toplamda 3 milyon 245 bin 215 TL geri ödeme yapması gerekecek.

para-006.jpg

Halkbank konut kredisi kampanyası hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler için banka, resmi internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden kolay bir başvuru süreci sunuyor. Detaylı bilgiye ulaşmak ve başvuru yapmak için Halkbank resmi internet sitesini ziyaret edebilir ya da Halkbank mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.