Halkbank’tan Düşük Faizli Yüksek Vadeli Kredi!

Halkbank’tan Düşük Faizli Yüksek Vadeli Kredi!

Halbank, müşterilerine özel olarak düşük faizli ve yüksek vadeli yeni bir kredisini tanımladığını açıkladı. Halkbank’ın yeni kredisi sadece %1,42 oranında ve toplamda 60 aya kadar varan vade ile müşterilerine verilebilecek en iyi kredi denilebilir. Halkbank, müşterilerinin bütçesine uygun ödeme planları ile 50 bin ila 100 bin TL arasında ihtiyaç kredisi vermekte.

A+A-

Nakit ihtiyacınıza farklı farklı çözümler sunan ve düşük faizli krediler üreten Halkbank’ın yeni ihtiyaç kredisi faiz oranı sadece %1,42’den veriliyor. 60 aya kadar varan vadeler ile bütçenizi sarsmayacak yeni kredi türü en az 50 bin TL en fazla 100 bin TL olarak sizlere sunulmakta.

Halk Günü İhtiyaç Kredisi

Sunduğu krediler ile insanların nakit ihtiyacını karşılayan ve bu karşılamayı yaparken insanlara birden fazla uygun koşul sunan Hakbank, ‘’Halk Günü İhtiyaç Kredisi’’ ile 50 bin TL ve 60 aya kadar varan vade imkanı sunuyor.

Halkbank’tan alacağınız 50 bin liralık bir kredinin faiz oranı sadece %1,42 oranında. Aynı zamanda Halkbank’ın bu yeni kredisini isterseniz masraf ücretini ödeyerek isterseniz de masraf ücretini ödemeden de çok hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer kredinin dosya masraflarını öderseniz Halk bankası müşterilerine 60 aya kadar vade oranı ve bu vade oranıyla birlikte aylık taksit tutarını 1,158,86 TL’e düşürmüş oluyor. Eğer dosya masraflarını ödemez iseniz de krediniz aylık bazda 1,170,06 TL sunulmuş oluyor.