Hande Erçel İç Çamaşırsız Görüntülendi! Hande Erçel'den Bende Burdayım Duruşu

Hande Erçel İç Çamaşırsız Görüntülendi! Hande Erçel'den Bende Burdayım Duruşu

Sen Çal Kapımı dizisinde tanışıp sevgili olan Kerem Bürsin ve Hande Erçel arasındaki tartışmalar artıyor mu? Hande Erçel, dikkat çeken paylaşımı sonrasında Kerem Bürsin'in tepkisiyle karşılaşmış olabilir. Peki güzel oyuncu nasıl bir fotoğraf paylaştı? Sevgilisi Erçel'in iddialı fotoğrafı için ne söyledi?

A+A-

Hande Erçel, son dönemde takipçi sayısını iyice arttırdı. Ünlü oyuncu, çeşitli ülkelerden de milyonlarca takipçiye sahip. Hal böyle olunca ister istemez popülerliği de yükseliyor. Yaptığı paylaşımlarla da kimi zaman sevgilisi Kerem Bürsin'in dikkatini çekebilmekte. İkilinin arasındaki enerji daima hissediliyor. Son olarak Hande Erçel'in yaptığı bir paylaşım gündeme bomba gibi düştü.

Hande Erçel'den Derin Dekolte!

Hande Erçel, dekolteye fazlasıyla önem verdiği yeni fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncunun südyen giymediği görüldü. Bu paylaşımla beraber takipçilerin de dikkatini çekti ve yorumlarda belirttiler. Pek çok kişi fotoğrafı beğendiğini ifade etti. Peki Kerem Bürsin bu fotoğraf hakkında ne düşünüyor?

hande-ercel-sutyensiz.jpg

Kerem Bürsin Tepki Gösterdi mi?

Kerem Bürsin, sevgilisinin fotoğrafına herhangi bir tepki göstermedi. Ancak bazı takipçileri onun çok kızdığını iddia etti. Fotoğrafı beğenen yakışıklı oyuncu, sevgilisinin yanında olduğunu ve ona destek çıktığını her anlamda belli ediyor. Hal böyle iken ikilinin arasında bir sorun yaşanmadığı düşünüldü. İkisi de kendi projelerine yoğunlaştı ve yakın zamanda ekranlarda olmaları bekleniyor. Sen Çal Kapımı macerası bitince farklı projeler ortaya çıkmaya başladı.

ensonmedya.com

 

Etiketler :