Hande Erçel Ne Kadar da Değişmiş! Hande Erçel'in Eski Halini Gören Şaşkın..

Hande Erçel'in yıllar içindeki değişimi herkesi şok etti. Güzel oyuncunun eski yüzü ile yeni yüzü arasında büyük farklar bulunuyor. Estetik yaptırdığı iddia edilen Hande Erçel, bu konu hakkında tek kelime dahi etmedi. Ancak dişi, çenesi ve daha pek çok yeri, eskisine göre farklı bir görünüme sahip.

A+A-

Hande Erçel, geçmişteki görüntüsü şu anki görüntüsüyle çok farklı. Ünlü oyuncunun yüzündeki pek çok noktada değişim gerçekleşmiş. Eskisine göre daha güzel ve çekici hale gelen ünlü oyuncu, dikkatleri üzerine çekiyor. Bu güzelliğiyle beraber rol aldığı karakterlerde daha eşsiz bir yansıma sağlıyor. İşte Hande Erçel'in yaşadığı değişimlere örnekler...

Hande Erçel Nasıl Değişti?

Başarılı oyuncu Erçel'in daha önce yanaklarının daha geniş olduğu görülüyor. Ancak yeni fotoğraflarda bu fazlalık ve genişlik kısımların gittiği görüldü. Elmacık kemiklerinin belirginleşmesi de ona ayrı bir hava katmış.

Çenesine İşlem mi Yaptırdı?

Hande Erçel, estetik konusunda kesin bir açıklamada bulunmasa da çenesinin bu denli değişmesi akla estetiği getirdi. Törpüleme işlemi yaptırmış olabileceği konuşuluyor. Ünlü oyuncunun dişleri de eskisi gibi gözükmemekte. Burada da bir estetik müdahalesi yapılmışa benziyor. Ünlü ismin bu denli değişiminin arkasında yalnızca spor ve sağlıklı beslenme olmamalı. Çünkü kalıcı değişimler elde edildiği gibi sporla ilgisi olmayan bazı sonuçlar da yer aldı. Şimdilerde Kerem Bürsin ile yaşadığı birliktelikle bilinen ünlü oyuncunun gelecekte hangi projede yer alacağı da yakında belli olacak.

Etiketler : ,