‘Hande Erçel ve Kerem Bursin Aşk mı Yaşıyor?’ İddiaları Yine Gündemde, Hande Erçel Bakın Neler Söyledi

‘Hande Erçel ve Kerem Bursin Aşk mı Yaşıyor?’ İddiaları Yine Gündemde, Hande Erçel Bakın Neler Söyledi

Fox TV ekranlarının sevilen Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncularından Hande Erçel ve Kerem Bursin arasındaki aşk iddiaları tekrar gündeme geldi. Hande Erçel'in adı Kerem Bursin dışında Murat Akdoğan ile de anılıyor. Güzel oyuncu aşk iddialarına bakın nasıl yanıt verdi. İşte detaylar...

A+A-

Fox TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bursin hakkında aşk dedikoduları durmaksızın devam ediyor. Dizinin başlamasından bu yana magazin dünyası ikilinin sevgili olduğu yönünde haberler yaptı.

Hande Erçel ve Kerem Bursin'in bu dedikoduları yalanlamasının ardından zaman zaman yine ikilinin sevgili olduğu yönünde haberler gündeme geliyor. Hande Erçel bu tür haberlere yanıt vermekten sıkıldığını dile getirdi.

Hayranları Onları Çok Yakıştırıyor!

Hayranları onları çok yakıştırıyor! Hayranları ikilinin birbirine çok yakıştığını ve gerçek hayatta da sevgili olmaları gerektiğini söylüyor. Son zamanlarda Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yaptığı paylaşımlara sevgili olmaları yönünde yorumlar yapılıyor.

hande-ercel-ve-kerem-bursin.jpg

İki oyuncuyu birbirine yakıştıran hayranları Hande Erçel'in Murat Akdoğan isimli bir kişi ile anılmasından rahatsız olduklarını dile getirdi. Hande Erçel ve Murat Akdoğan ilişkisine dair elde bir kanıt olmasa da ikilinin görüştüğü yönünde iddialar mevcut. Murat Akdoğan dışında Kerem Bursin ile anılan Hande Erçel, gündemden bir türlü inmiyor.

İkili Sosyal Medyada Trend Oldu

İkili sosyal medyada trend oldu. Kerem Bursin'in özellikle Hande Erçel'in set hallerini sosyal medyada yayınlaması gündem yarattı. Twitter gündeminde ilk sıraya gelen Hande Erçel ve Kerem Bursin hayranları sosyal medyada sevinç çığlıkları attı. İkili arasında kesinlikle aşk olduğunu söyleyen sosyal medya kullanıcıları, Hande Erçel ve Kerem Bursin'in çok yakıştığını da dile getirdi.

Kerem Bursin'in Hande Erçel'in yanından geçerken kaykaya bindiği anları videoya çekmesi sosyal medyayı salladı. Bu videoyu gören hayranları ikilinin sevgili olduğuna dair yorum üstüne yorum attı. Bir anda sosyal medyada trend haline gelen Kerem Bursin ve Hande Erçel, Twitter'da üst sıralarda yer alıyor. Kerem Bursin ve Hande Erçel hayranları, yayınlanan bu videolar karşısında coştu. Kerem Bursin ve Hande Erçel'in set hallerini sosyal medyada paylaşması hayranlarını bir hayli sevindiriyor.