Hande Erçel ve Kerem Bursin Sosyal Medyada Linç Edildi! Takipçilerinden Tepki Geldi

Hande Erçel ve Kerem Bursin Sosyal Medyada Linç Edildi! Takipçilerinden Tepki Geldi

Sen Çal Kapımı dizisi ile bir araya gelen Hande Erçel ve Kerem Bursin ilk defa aşk yaşadıklarını doğruladı. FOX TV'de ekranlara gelen Sen Çal Kapımı dizisinin sezon arasına girmesi ile birlikte Hande Erçel ve Kerem Bursin, Maldivlere giderek tatil yaptı. El ele yakalanan ikili aşk yaşadıklarını gizlemedi.

A+A-

FOX TV’de ekranlara gelen Sen Çal Kapımı dizisi ile dikkatleri üzerine çeken Hande Erçel ve Kerem Bursin aşk yaşadıklarını gizlemeyerek sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptı. Bu paylaşımların ardından ikili aşk yaşadıklarını gizlemeyerek, sevgili olduklarını doğruladı.

Hande Erçel, Maldivler tatilinden önce Kerem Bursin ile aşk yaşamadığını söyledi. Kerem Bursin ise dizideki partneri Hande Erçel ile sadece sevgili olduklarını belirtti. Bunun ardından Sen Çal Kapımı dizisinin final arasına girmesi ile birlikte ikili tatile giderek, romantik dakikalar geçirdi.

hande-ercel.jpg

Hande Erçel ve Kerem Bursin Aşkı Sosyal Medyada Gündem Oldu

Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkı sosyal medyada gündem oldu. Hande Erçel ve Kerem Bursin’in aşk itirafının ardından sosyal medya kullanıcıları tepkilerini belli etti. Kimi kullanıcılar ikilinin dizi reytingleri için birlikte olduğunu söyledi. Bunun üzerine Hande Erçel hayranları, Kerem Bursin ile Erçel’in gerçekten aşk yaşadığını savundu.

Kimi kullanıcılar ise Hande Erçel ve Kerem Bursin’in reklam aşkı içim bir araya geldiğini, dizi reytingleri için bu yolu denediğini vurguladı. Bu iddiaların ardından Hande Erçel ve Kerem Bursin, aşkları hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Hande Erçel Hayranları Düğmeye Bastı

Hande Erçel hayranları düğmeye bastı. Bu iddiaların ardından Hande Erçel hayranları ikilinin gerçekte aşk yaşadığını, reklam aşkı olmadığını savundu. Ardından kimi kullanıcılar ise Erçel ve Bursin’in dizi bitiminde ayrılacağını söylüyor.