Hande Erçel ve Kerem Bursin Yine Objektiflere Yansıdı! İki Sevgili Bakın Kimlerle Görüntülendi

Hande Erçel ve Kerem Bursin Yine Objektiflere Yansıdı! İki Sevgili Bakın Kimlerle Görüntülendi

Aşklarıyla gündeme damga vuran Hande Erçel ve Kerem Bursin ikilisi magazin gündeminden bir türlü düşmüyor. FOX TV'de ekranlara gelen Sen Çal Kapımı dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Erçel ve Bursin önceki akşam bir restoranda Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti ile yemek yerken kameralara yansıdı.

A+A-

Hatta Kenan Doğulu ve Kerem Bursin'in hareketli bir şekilde konuştukları objektiflerden kaçmadı. Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkı magazin gündemine damga vururken çift geçtiğimiz günlerde aşklarını saklamayarak itiraf etmişlerdi.

Hatta Hande Erçel ve Kerem Bursin, Sen Çal Kapımı dizisinin sezon arasına girmesi ile birlikte Maldivlere giderek tatil yaptı. Bu tatilin ardından havaalanında el ele yakalanan Hande Erçel ve Kerem Bursin aşklarını itiraf etti.

hande-ercel-001.jpg

Hande Erçel ve Sevgilisi Artık İtiraf Etti

Hande Erçel ve sevgilisi artık itiraf etti. Bunun ardından sosyal medya hesaplarından fotoğraf çekilmeyi ihmal etmeyen çift tüm dikkatleri üzerine topladı. Daha öncesinde Murat Dalkılıç ile aşk yaşayan Hande Erçel, Sen Çal Kapımı dizisinin kadrosuna dahil olmasının ardından Dalkılıç ile yollarını ayırdı.

Kimi deri Hande Erçel’in Kerem Bursin için Murat Dalkılıç’tan ayrıldığını söylüyor. Kimi yorumlarda ise Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel’i Kerem Bursin’den kıskandığı yazıyor.

Beren Saat ve Kenan Doğulu Çifti İle Yakalandılar

Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftli ile yakalandılar. Sen Çal Kapımı dizisinin izleyicileri Hande Erçel ve Kerem Bursin'in dizideki gibi gerçekte de aşk yaşayacağını iddia etmişti. Dizinin sezon finaline girmesi ile Hande Erçel ve Kerem Bursin soluğu Maldivler ‘de aldı. Tatil dönüşü aşk yaşadıklarını itiraf eden Hande Erçel ve Kerem Bursin, Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti ile bir restoranda yakalandı.