Hande Erçel ve Kerem Bürsin’e Sürpriz Bir Teklif! Hande ve Kerem Herkesi Şaşırtmaya Geliyor!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’e Sürpriz Bir Teklif! Hande ve Kerem Herkesi Şaşırtmaya Geliyor!

Güzel oyuncu Hande Erçel ve genç kızların hayran olduğu Kerem Bürsin’den bomba gibi bir iddia. FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi ile ekran severlerin ilgisini toplayan ikili dizinin bitmesi ardından bakın nasıl bir proje ile geri dönecekleri iddia edildi. Kerem Bürsin bu iddialar üzerine neler söyledi?

A+A-

FOX TV ekranlarında yayınlanan reytinglerin altını üstüne getiren dizi kısa bir ara verip tekrardan ekranlara dönmüştü. Döndükten sonra beklenen reytingleri elde edemeyen dizi 2.sezonu ile final yapma kararı aldığı söylendi. 50. Bölüm ile ekranlara veda edeceği alınan bilgiler arasında. Durum böyle olunca bu habere en çok çiftin hayranları üzüldü. Sosyal medyada popüler olan çiftin bir sonraki projeleri ise merak konusu oldu.

 

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’den Yeni Bir Proje!

Dizideki uyumları ile gündemden hiç düşmeyen çift gerçek hayatta da aşkı birbirinde buldu. Hande ve Kerem arasındaki uyumu herkes çok sevdi. İkilinin şu an ekranlarda olan dizisi Sen Çal Kapımı ekranlara veda etmesinden ardından yeni bir proje ile geri dönecekleri iddia edildi. İkilinin başrol oyuncusu olduğu bir sinema film hazırlanıyor. Film ile ilgili henüz net bir açıklama gelmez iken sevilen çiftin hayranları havalar uçtu.

Kerem Bürsin Açıklıyor…

Başarılı oyuncu gelen teklif hakkında konuştu. Yaptığı açıklamada şu an için bir işlerinin olduğu ve bu konuları konuşmanın doğru olmadığı söyledi. Daha sonra henüz hiçbir şey belli değil karaktere göre duruma göre her şey değişebilir dedi.