Hande Erçel Yeni Bir Aşka mı Yelken Açtı? Erçel, İddialara Bakın Nasıl Cevap Verdi?

Hande Erçel Yeni Bir Aşka mı Yelken Açtı? Erçel, İddialara Bakın Nasıl Cevap Verdi?

Güzel oyuncu Hande Erçel'in adı bu defa başka birisiyle anıldı. Yakın zamanda Kerem Bursin ile aşk dedikodularını cevapsız bırakan Erçel, bu defa ne dedi. Hande Erçel'İn ismi Kerem Bursin dışında başka biriyle anılıyor. Hande Erçel, Murat Dalkılıç'tan sonra yeni bir aşka mı yelken açtı?

A+A-

Fox TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncusu Hande Erçel yeni bir aşka mı yelken açtı? Hande Erçel'in ismi en son Murat Dalkılıç ile anılmıştı. Bunun ardından dizide başrol aldığı Kerem Bursin ile yakıştırılan güzel oyuncu Hande Erçel, aşk iddialarına kaçamak yanıt verdi.

Hande Erçel dışında Kerem Bursin de aşk iddialarının doğru olmadığını sadece arkadaş olduklarını söyledi. Bu defa yetenekli oyuncu Hande Erçel'in ismi başka bir isimle anılmaya başlandı. Alınan bilgiler neticesinde Hande Erçel, iş insanı Murat Akdoğan ile birlikte aşk yaşıyor.

hande-ercel-murat-akdogan.jpg

İsmi Murat Akdoğan İle Birlikte Anlıyor!

İsmi Murat Akdoğan ile birlikte anılıyor. Hande Erçel ve Murat Akdoğan'ın bir araya gelmesine ise Gamze Erçel ve Murat Akdoğan’ın ablası Cansu Hacısoy vesile oldu. Bu iddiaların ortaya atılmasından sonra Hande Erçel bakın neler söyledi. Bu iddialar neticesinde magazinciler Hande Erçel’i bir Güzellik Merkezi’nden çıkarken yakaladı. Cilt bakımına geldiğini söyleyen Hande Erçel, bu halde röportaj vermek istemediğini daha sonra konuşacağını dile getirdi.

Bunun üzerine bir muhabirin Murat Akdoğan’ın Murat Dalkılıç'ın arkadaşı olması sorusuna Hande Erçel yanıt vermedi. Şu an için Hande Erçel'in Murat Akdoğan ile ilişki yaşayıp yaşamadığı kesin olarak bilinmiyor. Kerem Bursin’den sonra Murat Akdoğan ile ilişki yaşadığı ortaya atılan Hande Erçel magazin gündeminde kalmaya devam edecek.

Geçtiğimiz günlerde ise Kerem Bursin ile samimi bir şekilde kameralara takılan güzel oyuncu Hande Erçel, sadece arkadaş olduklarını, iyi anlaştıklarını dile getirdi. Erçel’in bu açıklamaları sonra Kerem Bursin’de sevgili olmadıklarını, böyle bir durumu saklama gereksinimi duymayacağını belirtti. Öte yandan Hande Erçel ile iyi anlaştıklarını dile getirdi.