Hande Erçel Yeni Bir Projeye mi imza Attı? Ünlü Oyuncu Kariyer Merdivenlerini Tırmanıyor

Hande Erçel Yeni Bir Projeye mi imza Attı? Ünlü Oyuncu Kariyer Merdivenlerini Tırmanıyor

Son zamanlarda adından çokça söz ettiren Hande Erçel, yine gündeme geldi. Ünlü oyuncu, en son Sen Çal Kapımı isimli projede rol aldı. Erçel hayranları ise ünlü oyuncunun tekrar ekranlara dönmesini istiyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

 

En son Sen Çal Kapımı isimli dizide çok iyi çıkış yakalayan Hande Erçel, kariyer merdivenlerini tırmanmaya devam ediyor. Yeteneği ile ön plana çıkan ünlü oyuncu Hande Erçel, iş hayatı dışında özel hayatıyla da anılıyor. En son Kerem Bursin ile aşk yaşayan Hande Erçel neredeyse hergün magazin gündemine bomba gibi düşüyor.
Hande Erçel Ekranlara Dönüyor
Kerem Bürsin ile birlikte başrolünde oynadığı Sen Çal Kapımı dizisinin ardından adından çokça söz ettiren ünlü oyuncu ününü yurt dışına da taşıdı. Hande Erçel, romantik komedi türündeki Sen Çal Kapımı dizisinin 85 ülkede yayınlanması ile birlikte Hande Erçel’in de önü açıldı. Takipçisi 27 milyona kadar ulasan Hande Erçel, son olarak magazinin gündeminde Kerem Bürsin ile aşk yaşaması ile gündeme gelmişti. Şu an ise Hande Erçel, kariyerinde önemli bir adım daha attı. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu Disney Plus’a yöneldi. Disney Plus’un gözde isimlerinden birisi de Hande Erçel hayranlarını da heyecanlandırdı.