Hande Erçel’e Dost Kazığı! Murat Dalkılıç’ın Yeni Aşkı Bakın Kim Oldu…

Hande Erçel’e Dost Kazığı! Murat Dalkılıç’ın Yeni Aşkı Bakın Kim Oldu…

FOX TV’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı başrol oyuncusu Hande Erçel hiç beklemediği bir anda yakın arkadaşından dost kazığı yedi. Sosyal medyayı sallayan bu haber “resmen ihanet” yorumlarının yapılmasına sebep oldu. Peki güzel oyuncunun başına ne geldi. Hangi ünlü isim tarafından güveni sarsıldı.

A+A-

Başarılı oyuncu Hande Erçel oyunculuktaki başarısında olduğu kadar özel hayatıyla da gündemden düşmeyen isimlerden birisidir. Şimdilerde ise eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile gündeme gelmeye devam ediyor. Murat Dalkılıç eski eşi Merve Boluğur’dan ayrıldıktan sonra Hande Erçel ile güzel bir ilişkiye başlamıştı. Çiftin evlenmesi beklenirken ayrılmaları magazin dünyasını baya şaşırtmıştı. Bu ayrılıktan sonra bir daha bir araya gelmeyen çift Murat Dalkılıç’ın yeni aşkı iddiaları ile yine gündeme gelmeye başladı.

Murat Dalkılıç’ın Yeni Aşkı!

Murat Dalkılıç şimdilerde güzel oyuncu Hande Erçel’in yakın arkadaşı Sitare Akbaş ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Bu iddia ortalığı karıştırmaya devam ederken Hande Erçel’in hayranları “resmen ihanet” yorumlarını yapmaya başladı. Hande Erçel ve Sitare Aktaş daha önce Sen Çal Kapımı dizisinde beraber rol almışlardı. Murat Dalkılıç’ın yeni aşkı sosyal medyayı sallamaya devam ederken başarılı şarkıcının bir konserinde güzel oyuncuya bakarak şarkı söylediği haberleri gelmeye başladı.

Hande Erçel’e Dost Kazığı!

Bu aşk iddiaların Murat Dalkılıç ve Sitare Akbaş bir açıklama gelmez iken Hande Erçel’de sessizliğini korumaya devam etti. Şimdi ise en çok merak edilen konu Sen Çal Kapımı dizisinin 2.sezonunda yer almayan Sitare Akbaş’ın diziden bu nedenden dolayı mı ayrılıp ayrılmadığı oldu.