Hasan Can Kaya, Armağan Çağlayan'ın Programında Babasıyla İlgili Dokunaklı Anılarını Anlattı

Hasan Can Kaya, Armağan Çağlayan'ın Programında Babasıyla İlgili Dokunaklı Anılarını Anlattı

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, Armağan Çağlayan'ın programına konuk olarak hayatı hakkında birçok şeyi anlattı. Özellikle babasıyla ilgili duygusal anıları izleyicileri etkiledi.

A+A-

Hasan Can Kaya, son zamanlarda Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan ünlü bir komedyen. Programda, hayatı hakkında bilinmeyenleri anlatan Kaya, özellikle babasıyla ilgili dokunaklı anılarıyla izleyicileri derinden etkiledi.

Babasıyla İlgili Söyledikleri İzleyicileri Derinden Etkiledi

Hasan Can Kaya, programda babasıyla ilgili söyledikleriyle izleyicilerin yüreklerine dokundu. Babası hakkında "Hiçbir zaman alamayabilirdim emeğimin karşılığını. Bu yaşananlardan sonra değdi mi bilmiyorum demek biraz bencillik. Babam görmedi diye çok kafaya takıyordum. Şey demek isterdim: Al, iş yap. Ticaret yapmak istiyordu. Al, ticaret yap demek isterdim" dedi.

Hasan Can Kaya'nın, Babasıyla İlgili Anıları Duygusal Anlar Yaşattı

Hasan Can Kaya'nın babasıyla ilgili anıları, stüdyoda duygusal anlar yaşanmasına neden oldu. Kaya, babasının ticaret yapmak istediğini söylerken, "Hiçbir zaman alamayabilirdim emeğimin karşılığını" diyerek babasının hayatındaki önemine değindi.

Kaya, annesi ve ablasıyla ilgili de bilgiler verdi. Annelerinin bugünleri gördüğünü ve bunun için şükrettiklerini belirten Kaya, ablasının da kanser hastalığını atlattığını ve onu emekli ettiğini söyledi. Şu sıralar onları şımarttığını da ekleyen Kaya, ailesine olan sevgisiyle dikkat çekti.

Hasan Can Kaya'nın Zorlu Yolculuğu

Hasan Can Kaya, programda zorlu bir yolculuktan bahsetti. Komedi sektöründe yer edinene kadar yaşadığı zorlukları anlatan Kaya, çevresindekilerin kendisine tepkisini de anlattı. "Lanetlenmesi diyorum çünkü sen bu işten başarılı olup üç beş komedyenden bir tanesi olana kadar lanetlenirsin" diyen Kaya, sektördeki liyakatsizlikten de bahsetti.

Hasan Can Kaya'nın Programı: Konuşanlar

Hasan Can Kaya'nın programının adı olan 'Konuşanlar'ın' nereden geldiğini de programda anlattı. Sınıfın yaramazlarından olduğunu ve tahtaya yazılan konuşanlar listesinde isminin olduğunu söyleyen Kaya, 'Sınıfı güldürdüğünüz için döverler' dedi.

Hasan Can Kaya, Programında Yaşadığı Zorlukları Anlattı

Hasan Can Kaya, Armağan Çağlayan'ın programında kendisiyle ilgili birçok şeyi anlattı. Programda, şu anki konumuna nasıl geldiğini, neler yaşadığını anlatan Kaya, "Bu işi tutturabilmek için çok çabaladığını" söyledi. Kaya, sektördeki liyakatsizlik ve zorluklardan bahsetti.

Komedyen, programda şunları söyledi: "Bu işin bu kadar uzun sürmesi benden kaynaklı oldu. daha doğrusu sektörün liyakatsizliğinden kaynaklı oldu." Sektörde yer edinene kadar yaşadığı zorlukları anlatan Kaya, çevresindekilerin kendisine tepkisini anlattı.

Hasan Can Kaya'nın Programı: Konuşanlar

Hasan Can Kaya, programının adı olan 'Konuşanlar'ın' nereden geldiğini de programda anlattı. Sınıfın yaramazlarından olduğunu ve tahtaya yazılan konuşanlar listesinde isminin olduğunu söyleyen Kaya, 'Sınıfı güldürdüğünüz için döverler' dedi.

Duygusal Anlar Yaşandı

Hasan Can Kaya, babasıyla ilgili anılarını anlatırken stüdyoda duygusal anlar yaşandı. Kaya, "Hiçbir zaman alamayabilirdim emeğimin karşılığını. Bu yaşananlardan sonra değdi mi bilmiyorum demek biraz bencillik. Babam görmedi diye çok kafaya takıyordum. Şey demek isterdim: Al, iş yap. Ticaret yapmak istiyordu. Al, ticaret yap demek isterdim" dedi.

Hasan Can Kaya'nın Ailesi

Hasan Can Kaya, annesi ve ablasıyla ilgili de bilgiler verdi. Annelerinin bugünleri gördüğünü ve bunun için şükrettiklerini belirten Kaya, ablasının da kanser hastalığını atlattığını ve onu emekli ettiğini söyledi. Şu sıralar onları şımarttığını da ekleyen Kaya, ailesine olan sevgisiyle dikkat çekti.

Hasan Can Kaya, Armağan Çağlayan'ın programına konuk olarak hayatı hakkında birçok şeyi anlattı. Özellikle babasıyla ilgili duygusal anıları izleyicileri etkiledi. Komedyen, programda yaşadığı zorluklardan da bahsetti ve sektördeki liyakatsizlik konusunda açıklamalarda bulundu.