Hayat Bugün Dizisinin Ne Zaman Final Yapacağı Belli Oldu..

Hayat Bugün Dizisinin Ne Zaman Final Yapacağı Belli Oldu..

Bugün kaç bölüm olacak? Hayat bugün ne zaman bitiyor? Bu tür soruları cevaplamak için elimizden geleni yapacağız. Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği Hayat Today dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman biteceğini de merak edenler var. Çiğdem Bozali'nin yönettiği Hayat Bugün dizisinde kaç bölüm olacak? Hayat bugün ne zaman bitiyor? Bu tür soruları cevaplamak için elimizden geleni yapacağız.

A+A-

Hayat Bugün dizisi 19 Ekim 2022 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozali’nin oturduğu Hayat Bugün dizisinin kaç bölüm süreceği de merak edildi. Hayat Bugün dizisi totalde aldığı 3,14 oranında ki reytingle 9. sıraya yerleşmiştir. Show tv Hayat Bugün dizisinin kaç günlük süreceği hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır ancak bizler, Hayat Bugün dizisinin ortalama 50 bölüm süreceğini tahmin ediyoruz. 

Hayat Bugün Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Hayat Bugün dizisi ilk bölümüyle 3,14 oranında reyting almıştır. Çarşamba günü yayınlanan Kuruluş Osman, O Kız, Gecenin Ucunda gibi dizilerdan dolayı beklediği başarıyı elde edemeyen Hayat Bugün dizisi önümüzdeki haftalarda reytinglerinde yükselişe geçmezse eğer bu sezon final yapacaktır. Yani, Hayat Bugün dizisinin ne zaman final yapacağı alacağı reytinglere bağlıdır.

Hayat Bugün Dizisi Ne Zaman Bitecek?

O3 Medya imzalı Hayat Bugün dizisinin ne zaman biteceği de merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. 19 Ekim Çarşamba akşamı ilk bölümü yayınlanan Hayat Bugün dizisi totalde aldığı reytinglerle reyting sıralamasında 9. sıraya yerleşmiştir. Yani, Hayat Bugün dizisi fena bir başlangıç yapmamıştır. Ancak bu reytingler diziyi önümüzdeki sezonlara taşımaya yetmeyecektir yani, Hayat Bugün dizisi yakaladığı kitle genişletmezse eğer sezon sonunda bitecektir.

Hayat Bugün Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel, Hande Doğandemir, Mert Denizmen, Şerif Erol gibi başarılı isimlerin yer aldığı Hayat Bugün dizisi totalde 3,14 oranında reyting almıştır. Çarşamba gününün reyting sıralamasında dokuzuncu sıraya yerleşen Hayat Bugün dizisi reytinglerinde yükselişe geçerse eğer 2. sezon olacaktır. Bizler, Hayat Bugün dizisinin ikinci sezonda da Show TV de yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

Hayat Bugün kaç bölüm olacak? Hayat Bugün ne zaman final yapacak, bitecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler :