Hazal Kaya Ekranlara Geri Dönüyor! Güzel Oyuncunun Partneri de Belli Oldu

Hazal Kaya Ekranlara Geri Dönüyor! Güzel Oyuncunun Partneri de Belli Oldu

Alınan bilgiler neticesinde Hazal Kaya, yeni bir projeye imza attığını açıkladı. En son Bizim Hikaye adlı dizide televizyon ekranlarında boy gösteren yetenekli oyuncu Hazal Kaya, evlendikten sonra oyunculuğa ara verdi. Alınan son bilgilere göre yetenekli oyuncu bir projeyi kabul etti.

A+A-

Hazal Kaya uzun bir aradan sonra yeni bir dizi ile televizyon ekranlarına dönüş yapıyor. En son Bizim Hikâye adlı başarılı bir dizi ile ekranlarda boy gösteren Hazal Kaya, evlendikten sonra oyunculuğa ara verdi. Evlendikten bir süre sonra çocuk sahibi olan yetenekli oyuncu Hazal Kaya, gününün çoğunu eşi ve çocuğu ile geçirmek istedi.

Gelen projeleri kabul etmeyen Hazal Kaya, ekranlara döndüğünü açıkladı. Uzun süre sonra ekranlara dönecek olan Hazal Kaya’nın alacağı rol ise şimdiden merak ediliyor. Güzel oyuncu, bir projeye imza attığını açıklayınca, takipçileri şimdiden diziyi ve partnerini merak ediyor.

Bizim Hikâye dizisinden sonra yayın dünyasından uzak kalma kararı alan Hazal Kaya’nın rol alacağı dizi açıklandı. Güzel oyuncuya eşlik edecek partnerinde belli olması, heyecanı şimdiden arttırdı.

hazal-kaya.jpg

Gece Yarısı İsimli Dizide Başrol Aldı!

Gece yarısı isimli dizide başrol aldı. Hazal Kaya Netflix’te yayınlanacak olan Gece Yarısı adlı dizide başrol alacak. Aynı zamanda yoğun ilgiyle bu yapımın hazırlık yaptığı belirlendi. Hazal Kaya’nın başrolünü paylaşacağı Selahattin Paşalı ile sağlayacağı büyük uyum hayranları tarafından dile getirildi.

Dizi hazırlıkları hız kesmeden devam ederken dizinin yan oyuncuları da bir bir belli oluyor. Hazal Kaya’nın da yeni dönem dizisinden çok etkilendiğini belli oldu. Hazal Kaya bu yeni yapımın izleyicilerine ne gibi mesajlar vereceğine dair açıklamalarda bulundu. Oyuncu katıldığı bir TV programında dizisi hakkında çok önemli ayrıntılara değinerek izleyiciyi merakta bırakmadan çoğu konuya açıklık getirdi.

Bunun dışında dizinin çekimleri başlarken, yayın tarihine ilişkin net bir açıklama yapılmadı. Ayrıca dizinin yan kadroları da belli oldu. Hazal Kaya’nın ise uzun süre sonra rol alacağı dizi şimdiden merak söz konusu oldu. Hazal Kaya, dizinin başlama tarihine ilişkin herhangi bir bilgi vermedi.