Hekimoğlu Dizisi Kanal D'den Ayrılıyor! Hekimoğlu Dizisi Yayınlandığı Yer Belli Oldu

Hekimoğlu Dizisi Kanal D'den Ayrılıyor! Hekimoğlu Dizisi Yayınlandığı Yer Belli Oldu

Hekimoğlu'nun sezon sonunda final yapacağı düşünülüyordu. Ancak Hekimoğlu dizisi final yapmama kararı aldı. Bir yandan da dizinin artık Kanal D'de olmayacağı öğrenildi. Hekimoğlu dizisinin nerede yayınlanacağını merak ediyorsanız işte yayınlanması muhtemel dijital platformlar...

A+A-

İzleyicilerin severek izlediği ancak son dönemde düşük reyting kurbanı olan Hekimoğlu dizisi için final yapacağı iddialarında bulunuluyordu. Uyarlanma olmasına rağmen kaliteli bir şekilde özgünlüğünü de ortaya koyarak izleyiciyle buluşan Hekimoğlu dizisi, gerçekten de başarılı bir performans sergiledi. Her ne kadar beklentileri karşılamadığı düşünülse de ülkemizde yapılan kaliteli yapımlar arasında yerini aldı. Gerekli çekim teknikleri ve daha pek çok detay Hekimoğlu'nu zenginleştirdi. Ancak Hekimoğlu Kanal D dizisinde daha fazla yayınlanmayabilir.

Hekimoğlu Dizisi Kanal D'den Ayrılacak mı?

Hekimoğlu dizisi için yeni iddialar ortaya çıktı. Buna göre televizyon izleyicisinin ısınamadığı dizi artık dijital platformlarda yayınlanabilir. Bu konuda pek çok görüş bulunsa da dijital platforma geçmeleri güzel bir fikir olabilir. Çünkü hali hazırda pek çok izleyicisi bulunan platformların Hekimoğlu dizisine daha çok değer verebileceği düşünülüyor.

Hekimoğlu Hangi Dijital Platformda Yayınlanacak?

Hekimoğlu dizisinin yayınlanacağı dijital platform şu an için kesinleşmedi. Ancak dijital platformlar arasında Puhu TV ile Blu TV bulunuyor. İki yapımdan biri ile anlaşması an meselesi. Sonrasında severek izlediğimiz Hekimoğlu'nu her hafta internet üzerinden izleyebilme imkanımız olacak. Pek çok kişi bu imkanı fazlasıyla değerlendirecek. Hali hazırda dijital platform aboneliği bulunanlar ise bu habere çok sevindi.