Hekimoğlu Dizisinde Oyuncu Kalmadı! Finale Çok Yaklaştık..

Hekimoğlu Dizisinde Oyuncu Kalmadı! Finale Çok Yaklaştık..

Salı günleri Kanal D ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkmaya devam eden Hekimoğlu dizisi çok zor günler geçiriyor. Reyting açısından büyük sıkıntılar yaşayan dizi, şimdi de kadrosundan çok büyük kayıplar verdi. İşte tüm detaylar..

A+A-

Hekimoğlu dizisinde beklenmeyen gelişmeler..

Salı akşamları yayınlanmaya devam eden Hekimoğlu dizisi için çok kötü haberler peş peşe geliyor. Sezonun başlarından beri reytinglerde çok kötü sonuçlarla başa çıkmaya çalışan dizide şimdi bir kriz daha yaşandı. Dizinin en çok hayranı bulunan iki karakteri kadrodan ayrıldı. Emre karakterinin diziden ayrılmasının ardından, Zeynep'te senaryoya göre Hekimoğlu'nun ekibinden istifa ederek Emre'nin yanına koştu. İzleyicileri çok şaşırtan bu olayla beraber Zeynep karakterinin de diziden ayrıldığı kesinleşti.

Reyting sıralamasında adını bile zor gördüğümüz proje bu kadar kötü habere daha fazla dayanamayarak final kararı aldı. Açıklanan bilgilere göre dizinin bu sezon ekranlara veda edecek diğer tüm diziler gibi mayıs ayının sonu veya haziran ayının başlarında izleyicisine veda etmesi bekleniyor. Hala bir ümitle Hekimoğlu dizisinin devam etmesini isteyen hayranları ise bu karakterlerin ayrılması sonucu şoka uğradı. Diziyle ilgili sosyal medyadan gelen destek mesajlarının çok büyük bir bölümü azaldı. Buradan da görüldüğü üzere Hekimoğlu seyircisi diziden tüm ümidini kesmiş gibi duruyor.