Hekimoğlu Hayranlarına Üzücü Haber Geldi! Hekimoğlu Final Tarihi Açıklandı!

Hekimoğlu Hayranlarına Üzücü Haber Geldi! Hekimoğlu Final Tarihi Açıklandı!

Hekimoğlu dizisini izleyenler, son zamanlarda dizinin reytinglerinin düştüğünün farkındaydı. Beklenen haber geldi ve Hekimoğlu yakın zamanda final yapacak. Bu kararın hemen ardından Hekimoğlu'nun neden final yapacağı sorgulandı. Düşük reytinglere sahip olması nedeniyle Hekimoğlu'nun yakın zamanda final bölümü ile ekran karşısında olacağı belirtiliyor.

A+A-

Hekimoğlu dizisi, tüm başarısına ve ilerleyişine rağmen izlenme oranında bir türlü istediği etkiyi yakalayamadı. Uyarlama bir dizi olmasına karşın diziye katılan özel replikler ve sahneler oldukça başarılı bulundu. Karakterlerinin adına kadar herkesin farklı şekilde kurgulanması dizinin senaryosunun benzerlik göstermesine rağmen bir noktada özgün kalmasını sağladı. Ancak Hekimoğlu hem çekim kalitesi hem de oyuncu performansıyla izleyenleri büyülerken bir türlü istenilen ilgiyi elde edemedi. Reyting sıralamalarında Total ve AB grubunda kaçıncı olduğu da merak ediliyor.

Hekimoğlu Reyting Sonuçları

Hekimoğlu'nun Total reyting sonuçlarında artık ilk 10'a giremediği görüldü. Ayrıca AB reyting grubunda ise 5. sırada yer aldı. Totalde sıralamaya girememesi izleyenlerin büyük üzüntü duymasına neden olurken AB grubundaki sıralaması ise umut vericiydi. Yine de başarılı dizinin final yapmasına engel olabilecek düzeyde olmadığı düşünülüyor. Total grubunda ilk 10 yapımın arasında dahi yer alsa çok daha farklı noktalarda olabilirdi.

Hekimoğlu Ne Zaman Final Yapıyor?

Hekimoğlu dizisinin bu sezonu tamamlayarak final yapması bekleniyor. Yani Mayıs aylarında dizinin son bölümünü izleyeceğimizi söyleyebiliriz. İzleyiciler her ne kadar final olmasını istemese de gidişat şu an için bunu göstermekte. İlerleyen bölümlerde reytingin artması durumunda kararlar değişebilir. Ancak görülen o ki, kendisine uzunca bir süre şans tanınan Hekimoğlu için artık süre yavaş yavaş doluyor.

Hekimoğlu Final Bölümünde Ne Olacak?

Hekimoğlu final bölümünde dizinin uyarlama sahnesiyle benzerlik gösterecek mi bilinmiyor. Ancak uyarlama dizisi kadar sezon yayınlanmadığı için benzerlik olmayabilir. Dr. House dizisi 8 sezon boyunca ekranlarda boy göstermişti. Hekimoğlu ise 2. sezonunda final yapma kararı aldı. İstatistikler kıyaslandığında final bölümünde yaşanacakların uyarlama diziyle pek de bir alakası olmayacağı daha da baskın bir ihtimal.