Hekimoğlu Ne Zaman Final Yapacak Kesinleşti! Hekimoğlu'nun Yeni Kanalı Belli Oldu mu?

Hekimoğlu Ne Zaman Final Yapacak Kesinleşti! Hekimoğlu'nun Yeni Kanalı Belli Oldu mu?

Hekimoğlu'nun ne zaman final yapacağı araştırılıyor. Final tarihi belli olsa da dizi tamamen yayın hayatına son vermeyebilir. Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu dijital platformda yayınlanacak mı? İşte diziyle ilgili merak edilenler...

A+A-

Hekimoğlu dizisi büyük sona hazırlanıyor. Dizideki iki başrol oyuncusunun ayrılığı gidişatı iyice olumsuz etkiledi. Öncesinde yaşanan reyting sorunları da düşünüldüğünde izleyiciler Hekimoğlu'nun neden final yapacağını artık biliyor. Kanal D'de yayın hayatına başladığı günden bu yana ilginç ve dikkat çekici bölümlerle izleyici karşısına çıkmayı başarmıştı. Ancak istediği ve hedeflediği reyting oranına bir türlü ulaşamadı. Bu tatsız gelişmeler dizinin sonunu getirdi. Hekimoğlu dizisi final yapma kararı aldı.

Hekimoğlu Final Tarihi Ne Zaman?

Hekimoğlu dizisinin final tarihi 25 Mayıs Salı olarak belirtildi. Dizinin önümüzdeki haftalarda yayın hayatına veda edeceği oldukça açık. 51. bölümünde son defa izleyici karşısına çıkacak.

Mehmet Ali'nin Dönüşü Sevindirdi!

Öte yandan Kaan Yıldırım'ın hayat verdiği Mehmet Ali karakteri son bölümde diziye geri dönmüştü. Üç başrol oyuncusunun diziden ayrıldığı düşünülürken Kaan Yıldırım'ın sürpriz dönüşü izleyiciyi sevindirdi. Peki ya gelişmeler ışığında Hekimoğlu dizisinin dijital ortamda yayınlanma ihtimali var mı? Elbette bu da merak edilenler arasında. Ancak dijital platformlarla yapılan görüşmeler olumlu sonuç vermedi. Bu da demek oluyor ki Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu final yapmak zorunda. Önümüzdeki haftalarda dizinin ekrana olan vedası ile büyük bir macera son bulacak.