Her Şey Bir Kurgu Mu? Survivor’da Gerçekler Ortaya Çıkıyor!

Her Şey Bir Kurgu Mu? Survivor’da Gerçekler Ortaya Çıkıyor!

Acun Medya her şeyi kurguluyor mu? TV8 ekranlarında yer alan Survivor yarışmasında büyük iddia…Yarışmadan elenen hangi isim hala Şampiyon olarak anılıyor. Survivor yarışmacısı Batuhan’ın videoları neden silindi? Birçok sosyal medya kullanıcısı tepki gösterdi.

A+A-

Final yapmasına sayılı günler kalan yarışma programı adından söz ettirmeye devam ediyor. Adaya kısa bir süre önce veda eden Batuhan açtığı canlı yayın ile gündeme oturdu. Batuhan, “Yargı çekici şimdilik arkada. Elime aldığım gibi yargı dağıtmaya başlayacağım. Zamanı var” dedi. Bu olayın üzerine Acun Medya devreye girerek Batuhan’ın tüm videolarını sildi.

Sosyal Medyada Büyük Yankı!

Batuhan’ın bütün videoları silindi. Survivor Türkiye Youtube kanalından videoların silinmesi sosyal medyada büyük ses getirdi.  Takipçiler, “Poyraz birinci olacak anladık zaten! Bu kadar saygısızlık yapmayın! Batuhan’da bir yarışmacıydı” dedi. Sosyal medyada tepkiler çiğ gibi büyürken Acun Medya geri adım attı ve videoları yeniden yükledi.

Video Olayı Nasıl Ortaya Çıktı?

Bu olay ise bir sosyal medya kullanıcısı tarafından ortaya çıkarıldı. Takipçi; “Survivor 2021’de büyük tepki! Pazar günü yarışmaya veda etmesinin ardından veda anları Survivor Türkiye Youtube kanalına yüklenen Batuhan’ın bu videosuyla birlikte yarışmada yer aldığı birçok videonun Survivor Türkiye Youtube kanalından kaldırılması büyük tepkiye yol açtı. Twitter'da şiddetle eleştirilen durum sonrasında eleme anları yeniden Youtube kanalına yüklendi.” Diyerek Acun Medyaya sitemde bulundu. Batuhan cephesinden ise henüz herhangi bir açıklama gelmedi.