Hercai Dizisi Başrol Oyuncusunun Yeni Adresi Belli Oldu! İşte Hercai'den Sonra Oynacağı Dizi!

Hercai Dizisi Başrol Oyuncusunun Yeni Adresi Belli Oldu! İşte Hercai'den Sonra Oynacağı Dizi!

Reyyan Şahin, Hercai'den sonra hangi dizide oynayacağı merak ediliyordu. Yapılan açıklamalara göre ünlü oyuncu dikkat çeken bir projede yer alacak. Peki Reyyan Şahin'in oynayacağı dizinin adı nedir? Dizide canlandıracağı karakter ve dizinin yayın tarihi de merak edilenler arasında.

A+A-

Reyyan Şahin, Akın Akınözü ile beraber oynadığı Hercai dizisinde büyük bir üne kavuştu. Başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncunun yeni durağı ise belli oldu. Oyuncunu Hercai dizisinden sonra bir süre tatil yaptığı ve artık proje seçme konusunda oldukça istekli olduğu belirtildi. Oynayacağı dizi ise çok konuşulacak. Hem başrol oynayacak hem de önemli bir rolde adından söz ettirecek. Reyyan Şahin hangi dizi ile anlaştı? Ünlü oyuncunun canlandıracağı karakterin adı nedir?

Reyyan Şahin Yeni Dizisi!

Reyyan Şahin, Destan dizisinde oynayacak. Son zamanlarda artmakta olan tarih referanslı diziler büyük ilgi çekiyor. Bu konuda ATV ve TRT 1'in büyük atılımlar yaptığı görülüyor. Reyyan Şahin de Destan dizisinde oynayarak adından söz ettirecek. Ünlü oyuncunun hayat vereceği karakterin yanı sıra dizinin yayın tarihi de merak ediliyor.

Destan Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Destan dizisi yayın tarihi henüz açıklanmadı. Üstelik Reyyan Şahin'in canlandıracağı karakter de belli değil. Fakat proje ile ilgili el sıkıştığı iddia ediliyor. Ünlü oyuncunun yeni dizisi için yakın zamanda hazırlıklara başlayacağı belirtildi. Bakalım gerçekten de etkileyici bir dizi izleyecek miyiz...

Etiketler : ,