Hercai Dizisi İçin Son 3 Bölüm Kaldı! Dizi Resmen Final Yapıyor..

Hercai Dizisi İçin Son 3 Bölüm Kaldı! Dizi Resmen Final Yapıyor..

Hercai'yi izleyenler dizinin final yapacağını biliyordu. Ancak bu kadar kısa süre sonra final yapacağı kimsenin aklına gelmedi. Üstelik final yapacağı tarih bile açıklandı. Bu durum karşısında büyük şok yaşayan diziseverler, merakla final bölümünü bekliyor. Ancak bu sefer dizide öyle olaylar yaşanacak ki adeta finale gönderme yapılacak. Birçok oyuncunun final öncesi diziden ayrılması bekleniyor.

A+A-

Hercai dizisinin ne zaman final yapacağı konusunda büyük belirsizlik sürüyordu. Ancak gelen açıklamayla beraber dizinin final tarihi de kesinleşmiş oldu. İzleyiciler Hercai'nin sona ermesini istemiyor ancak belli başlı nedenlerden ötürü dizi final yapmak zorunda kalacak. Peki Hercai'yi finale sürükleyen sebep nedir?

Hercai Final Nedeni Reytingler

Hercai dizisinin final yapmasındaki en önemli nedenin reytingler olduğu ortaya çıktı. Bir süredir hedeflenen sıralamalara ulaşılamaması dizi için olumsuz gelişme şeklinde yorumlandı. Dizilerin genellikle reyting sıralamalarına göre final yaptığını da varsayarsak bu durum oldukça normal. İzleyiciler ne kadar destek verirse versin Hercai dizisinin reytinglerinde bir düzelme yaşanmadı.  Bu da diziyi reytingten ötürü finale itti.

Hercai Final Tarihi Belirlendi

Hercai dizisinin ne zaman final yapacağıyla ilgili belirsizlik sürerken gerekli açıklama geldi. Hercai dizisi yaklaşık 3 bölüm sonra final yapıyor. Final tarihi bakımından soracak olursanız 25 Nisan 2021'de son bölümü ile ekranlarda olacak. Şimdiden büyük heyecanlarla dolu dizide hangi karakterler finalden önce ekranlara veda edecek merakla bekleniyor.

Etiketler : ,