Hercai Dizisinde Yaprak Dökümü Başladı! İki Oyuncu Birden Diziden Ayrıldı

Hercai Dizisinde Yaprak Dökümü Başladı! İki Oyuncu Birden Diziden Ayrıldı

ATV’de yayınlanan Hercai dizisinde iki oyuncunun kadrodan ayrılacağı belirtildi. Bu iki oyuncunun ayrılacağı haberi üzerine isimlerin kimler olduğu merak konusu olmaya başladı. Her geçen gün izleyici kaybeden dizinin kadrosunda da bu sebeple ayrılıklar yaşandığı belirtiliyor. Miran ve Rezzan’ın aşkının anlatıldığı dizinin 3.sezonu yayınlanıyor. Geçen sezon izleyici oranı yüksek olan dizinin bu sezon aynı başarıyı yakalayamaması dikkatleri çekiyor.

A+A-

Reytinglerin artması için gün değişikliği yapılmasına rağmen dizinin izlenme oranlarında bir değişiklik yaşanmadı. Bu durum dizide bazı değişimlerin yaşanmasını da beraberinde getirdi. Bu durum dizide bazı flas ayrılıkların yaşanmasına sebep oldu. Dizide Azad karakterini canlandıran Ahmet Tansu Taşlar’ın ve Gönül karakterini canlandıran Oya Unustası’nın dizi kadrosunda ayrılacağı belirtildi.

Hercai Dizisinde 3.Sezon Devam Ediyor

Dizi Pazar akşamları 20:00’de ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Mardin’de çekimleri devam eden dizinin yapımcılığını Mia Yapım Banu Akdeniz gerçekleştiriyor. Dizinin yönetmenliğini ise Cemal Şan ve Barış Yöş yapıyor. Hercai dizisinin senaryosunu ise Eda Tezcan kaleme alıyor.

Dizinin 3.sezonundaki izlenme oranlarının düşük olması ile birlikte dizinin kadrosunda değişiklikler yaşanabileceği belirtiliyor. Bu değişimin ilk haberleri gelmeye başladı. Dizinin başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü oynuyor. Dizide Güven Hokna, Ayda Aksel, Gülçin Santırcıoğlu, İnci Şen, Ahmet Tansu, Serdar Özer, Taşanlar, Cahit Gök ve Servet Pandur gibi tanınmış isimler de yer alıyor.

Etiketler : ,