Hercai Dizisinin Başarılı Oyuncusundan Destan Geliyor! Ebru Şahin Destan Dizisi İle Geri Dönüyor!

Hercai Dizisinin Başarılı Oyuncusundan Destan Geliyor! Ebru Şahin Destan Dizisi İle Geri Dönüyor!

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Destan dizisi için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Bozdağ film imzanı dizi yeni sezonda ekranlarda yerini alacak. Tarihi bir dizi olan Destan 9.yüzyılda geçecek. Dizinin başrol oyuncusu ise Ebru Şahin oldu. Peki başarılı oyuncuya hangi ünlü isim eşlik edecek…

A+A-

En son Hercai dizisi ile izleyici ile buluşan Ebru Şahin şimdilerde ise Destan dizisi için hazırlık yapmaya başladı. Başarılı oyuncu dizide Akkız karakterini canlandıracak. Herkesi merakla beklediği Destan dizisi şimdiden gündemden düşmüyor. En çok merak edilen konu ise Ebru Şahin’e hangi ünlü oyuncunun eşlik edeceği oldu. Yapım ekibi 3 genç isim arasında gidip geliyor.

Ebru Şahin’in Yeni Partneri Kim Olacak…

 Yapım ekibinin aklındaki ilk isim Edip Tepeli’dir. En son Sefirin Kızı dizisinde Kavruk karakteri ile gördüğümüz başarılı oyuncu dikkat çeken isimlerden birisi oldu. İkinci önemli isim ise Burak Tozkoparan oldu. Genç kızların sevgilisi Burak Tozkoparan birçok projede yer alırken çıkışını Paramparça dizisindeki Ozan karakteri ile yaptı. Gelelim son isime en son TRT1’de yayınlanacak olan Hay Sultan diziden yer alan Kerem Arslanoğlu oldu.

Destan Dizisi…

Başrol oyuncusunun kim olacağı merakla beklenirken dizinin yönetmek koltuğuna Emir Khalilzadeh oturdu. Dizinin çekimleri Riva’da gerçekleştirilecek ve burada diziye özel bir plato kurulacak. Ebru Şahin’e eşlik edecek isim ise ilerleyen günlerde belli olacak. Üç oyuncuya da şimdiden başarılar dileyelim.

Etiketler : ,