Hercai Dizisinin Final Tarihini Yapımcı Resmen Açıkladı

Hercai Dizisinin Final Tarihini Yapımcı Resmen Açıkladı

Son zamanlarda Hercai dizisinden ayrılıklar üst üste yaşanmaya başlandı. Hercai’nin senaristi ayrıkların peş peşe gelmesi neticesinde final açıklaması da yaptı! Peki; Hercai gerçekten final yapacak mı? Gerçekten de Hercai dizisinin senaristi ne dedi? Hepsi burada!

A+A-

ATV bünyesinde yer alan Hercai dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Üst üste dizinden ayrılan oyuncuların sayısının fazla olması beraberinde önemli soruları da getiriyor! Ebru Şahin ile Akın Akınözü tarafından başrolleri oynanan Hercai dizisinde bir türlü sular durulmuyor! Diziye dair haberlerin sayısı arttıkça, bir takım beklenmedik gelişmeler de yaşanıyor!

Hercai’de Neler Oluyor?

Pazar akşamları saat 20 itibariyle izleyicisiyle buluşan Hercai dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor! Son zamanlarda reytinglerde önemli bir düşüşün yaşandığı dizide final sesleri de gelmeye başladı. Toparlanmasının zor olacağı düşünülürken dizi filmin yakın zamanda final yapacağı da dillendirilmeye başlandı. ABC1 reyting sıralamasına bakıldığında 17. Sırada yer alan dizide şok gelişmeler de yaşanmaya başlandı.

Son zamanlarda Hercai dizisine dair haberlerin yaygınlaşması sonrasında birtakım açıklamaların da gelmesi bekleniyor. Ancak yakın zamana kadar hiçbir yetkilinin konuşmamış olması sanki dizide sona yaklaşılacakmış gibi bir havanın oluşmasını da mümkün kılıyor! Dizi filmin ne zaman final yapacağı ise şimdilik bir sır gibi tutuluyor. Çünkü ne filmin oyuncuları ne de dizinin senaristi henüz bir açıklamada bulunmadır! Dizinin geleceğinin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor!

Etiketler : ,