Hercai Dizisinin Oyuncularından Şoke Eden Açıklamalar! Dizi Tekrardan Ekranlara mı Geliyor?

Hercai Dizisinin Oyuncularından Şoke Eden Açıklamalar! Dizi Tekrardan Ekranlara mı Geliyor?

ATV’de ekranlara gelen Hercai dizisi 3 sezon boyunca reyting rekorları kırdı. Geçtiğimiz haftalarda final yaparak ekranlara veda eden Hercai dizisi yayınlandığı günden bu yana ilgiyle takip edildi. Ayrıca dizinin final yapmasının ardından izleyici yapımı eski bölümlerini hala izliyor. İşte detaylar...

A+A-

Alınan bilgiler neticesinde Hercai dizisinin ardından 2 başrol oyuncusu da kariyerlerinde büyük bir çıkış yakaladı. Ebru Şahin ve Akın Akınözü Mardin'de çekilen dizi de oynadıkları Miran ve Reyyan karakterleri ile yapımcılarının gözdesi haline geldi.

Hercai dizisinin final yapmasının ardından iki genç oyuncunun tekrardan ekranlara dönmesi heyecanla bekleniyor. Alınan bilgiler neticesinde Ebru Şahin, Hercai dizisinin finalinin ardından bir süreliğine İstanbul'a geri döndü.

Ebru Şahin Evlenme Kararı İle Gündeme Geldi

Ebru Şahin evlenme kararı ile gündeme geldi. Ardından Maldivlere giden Ebru Şahin sevgilisi Cedi Osman ile tatil yaptı. Sosyal medya hesabından da tatilde bol bol fotoğraf paylaşan oyuncu keyifli anları ile gündeme geldi.

hercai-dizisi.jpg

Alınan bilgiler neticesinde Ebru Şahin'in sevgilisi ile evlilik planları yaptığı söyleniyor. Ebru Şahin geçtiğimiz sezonda Hercai dizisi ile büyük bir çıkış yakaladı. Hercai dizisinin final yapmasının ardından yapımcılar Ebru Şahin'e teklif üstüne teklif yağdırdı.

Ebru Şahin ve Akın Akınözü Teklif Üstüne Teklif Aldı

Ebru Şahin ve Akın Akınözü teklif üstüne teklif aldı. Kulislerden alınan bilgiye göre Ebru Şahin'e yapımcılardan birçok teklif geliyor. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine toplayan Ebru Şahin büyük prodüksiyonlu dizilerden de teklif aldı.

Oyuncu gelen teklifleri değerlendirdiği ve yakın zamanda ekranları tekrardan döneceği ortaya çıktı. Bu açıklamanın ardından dizi hayranları ikilinin hangi proje ile tekrardan ekranlara geleceğini merak ediyor.