Hercai Setinde İşler Çığırından Çıktı! Kavgayı Kimse Durduramadı

Hercai Setinde İşler Çığırından Çıktı! Kavgayı Kimse Durduramadı

ATV ekranlarında yakında final olacak olmasına rağmen hız kesmeden devam eden Hercai dizisi bugün hiç beklenmeyen bir haberle gündeme geldi Dizinin setinde başrol oyuncusu ve set çalışanları arasında kavga çıktı. Bu olaya kimse engel olamadı.

A+A-

Hercai setinde büyük kavga!

ATV ekranlarının geniş bir izleyici kitlesine sahip olan dizisi Hercai ile ilgili hiç beklenmeyen bir haber geldi. Diziyle ilgili paylaşılan son haberlere göre sette kavga çıktı. Dizinin başrol oyuncusu ve set çalışanı arasında yaşanan kavgayı durdurmakta zorluk yaşandı.

Çok yakında final bölümü ile ekranlara veda edeceği bilinen Hercai dizisinin setinde bugün son sahneler çekiliyordu. Sahneler normalde çekileceği zamandan çok daha geç gelen oyuncu Akın Akınözü bu konuda uyarıldı. Uyarıları dinlemeyen oyuncu bunun üstüne birde karavanında ki her şeyi dağıttı. Ardından set görevlilerinden birinin üstüne yürüyen oyuncu diğer oyuncular ve set çalışanları tarafından zar zor sakinleştirilebildi. Bu olaydan sonra seti terken oyuncudan haber alınamadığı ve tüm setin onu beklediği iddia edildi.

Ekranlara veda etmesine çok az bir süre kalan dizide böyle bir gelişme yaşanması başta Hercai hayranları olmak üzere herkesi şaşırttı. Sosyal medyada ve çeşitli yerlerde bu konuyla ilgili birçok paylaşım gerçekleşti. Olayın farklı detayları ise tam olarak bilinmiyor.